آخرین قیمت گل گاو زبان خالص

گل گاو زبان خالص، یکی از گیاهان دارویی شناخته شده در بین بسیاری از مردم است که از آن برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می‌کنند. لازم به ذکر است که گیاه گل گاو زبان، در بسیاری از نقاط مختلف کشور پرورش داده می‌شود.

 

البته برخی از انواع آن نیز، به صورت خودرو رشد می‌کنند که همگی دارای گل های بنفش رنگی می‌باشند. قیمت خرید گل گاو زبان ایرانی، با توجه به کیفیت آن تعیین می‌شود. هر چقدر این محصول با ظاهری بهتر و تحت شرایط مناسب تری تولید گردد، ارزش بیشتری دارد.

 

 

آخرین قیمت گل گاو زبان خالص

مشخصات بهترین نوع گل گاو زبان

برای تولید گل گاو زبان باید به نکات زیادی توجه شود تا محصول نهایی، کیفیت خوبی داشته باشد و از لحاظ بازار پسندی مشکلی نداشته باشد. در اولین مرحله از کاشت گل گاو زبان، ابتدا باید زمین مناسب را از لحاظ شرایط آب و رطوبت انتخاب کنیم. سپس کود مناسب و لازم را که عموما کودهای گوسفندی و کمپوست می‌باشند را تهیه کنیم.

 

لازم است که قبل از کاشت، زمین مورد نظر را خوب سله شکنی  کرده و کود تهیه شده را به آن اضافه کنیم. در مرحله ی بعد، به صورت ردیفی و با فاصله ی مناسب، بذر گیاه و یا نشا را بکاریم. نکته ی مهم این است که بذرها را باید در عمق کمی از خاک، حدودا ۵ سانتی متری بکاریم.

 

دقت داشته باشید که فاصله ی ردیف ها باید به گونه‌ای باشد که کشت خیلی متراکم نباشد. زیرا در این صورت از لحاظ کیفی و کمی، گیاه دچار مشکل شده و همینطور برای رفت و آمد افراد، مشکل ایجاد خواهد شد.

 

در مراحل ابتدایی کشت یعنی قبل از جوانه زنی، باید با فاصله ی زمانی کمی مثلا هر سه روز یک بار، آبیاری کرد. ولی بعد از رشد جوانه ها، بهتر است آبیاری را هفته‌ای انجام دهیم. در نهایت، بعد از کامل شدن گیاه و تولید گل، هر ماه یک بار آبیاری می‌کنیم.

مشخصات بهترین نوع گل گاو زبان

مرکز تولید گل گاو زبان خالص

 

یکی از گیاهان دارویی اعجاب انگیزی که در دامنه کوه های دماوند و البرز یافت شده و به صورت وحشی رشد و پرورش می‌یابد، گیاه گل گاو زبان است. همان گل گاو زبانی که حالا در خانه ی هر ایرانی پیدا می شود.

 

این گیاه توسط تعداد کثیری از واحدهای تولیدکننده ی کشور، در معرض فرآوری و بسته بندی قرار گرفته و اکنون امکان دسترسی به گل گاو زبان اصل را برای همه میسر ساخته است.

 

شما می‌توانید گل گاو زبان ارزان کوهی را، با کیفیت بالا و عطر و بوی بی نظیر، از طریق سایت اینترنتی فروش گل گاو زبان که یکی از معتبرترین مراکز ارائه دهنده ی  این محصول در ایران است تهیه کرده و از خواص شگفت انگیز آن بهره مند شوید.

 

تجربه کسانی که از این گل به وفور استفاده کرده‌اند نشان می‌دهد که گل گاو زبان نقش بسیار مهمی در تقویت حواس پنجگانه انسان دارد. همچنین با افزایش میزان ادرار، سمومی که ممکن است در کلیه وجود داشته باشند را به خوبی دفع می‌نماید.

 

 

مرکز تولید گل گاو زبان خالص

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما