بازار توزیع سیاه دانه ارزان

سیاه دانه ارزان دانه هایی ریز و سیاه رنگی هستند که به عنوان نوعی ادویه گیاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد و البته از آن به اشکال دیگری نیز استفاده می‌شود.
سیاه دانه برخلاف اندازه ریزی که دارد وسعت زیادی از ویتامین های مهم و املاح مفید و ضروری را در دل خود نهفته است و به عنوان دارویی گیاهی قوی برای درمان و پیشگیری از بسیار از امراض و مشکلات کاربرد دارد.

بازار توزیع سیاه دانه ارزان

خواص سیاه دانه برای افزایش باروری

سیاه دانه نوعی ادویه‌ای گیاهی می‌باشد که دارای مزه‌ای گس و تلخ بوده و طبعی گرم دارد و به عنوان مسهل مواد غذایی و ادویه‌ای خوش طعم مورد استفاده قرار می‌گیرد.
از سیاده دانه به عنوان یکی از مهمترین ادویه جات در ترشی ها استفاده می‌شود و مسهل آن نیز می‌باشد. سیاه دانه صادراتی دارای خواص و فواید درمانی بسیاری می‌باشد و به همین دلیل در طب سنتی بسیار مورد توجه قرار دارد چرا که امراض و مشکلات زیادی به واسطه استفاده از آن قابل کنترل و پیشگیری می‌باشند.

 

قدمت و تاریخچه استفاده از سیاه دانه به گذشته های دور باز می‌گردد و ایرانیان با اشراف بر خواص این دانه های ریز و جادویی به اشکال مختلفی از جمله خوراکی و موضعی از آن استفاده می‌کردند.
سیاه دانه علاوه بر مصارف خوراکی به اشکال مختلفی از جمله عصاره و روغن نیز استفاده می‌شود. این داروی گیاهی یک ضد انگل و ضد باکتری قوی است و در کاهش درد های معده و دل پیچه و همینطور عملکرد بهتر دستگاه گوارشی تاثیری بسزا دارد.

 

املاح و ویتامین های موجود در سیاه دانه موجب کنترل دیابت و بهبود کم خونی می‌شوند و یک ماده ضد سرطان قوی به شمار می‌آید. همچنین پتاسیم موجود در آن در کنترل فشار خون عملکردی موثر دارد و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.
درمان زخم های معده با استفاده از سیاه دانه امکان پذیر است و جوشانده سیاه دانه به همراه عسل سرماخوردگی و سرفه را درمان می‌کند. به علاوه استفاده از سیاه دانه موجب افزایش قدرت باروری در خانم ها و آقایان می‌گردد.

خواص سیاه دانه برای افزایش باروری

خرید مستقیم سیاه دانه کیلویی

این مرکز یکی از بزرگترین عرضه کنندگان انواع ادویه جات گاهی می‌باشد و به فروش سیاه دانه مرغوب و تازه اشتغال دارد و محصولاتی با کیفیت و درجه یک را که کاملا خالص و ۱۰۰درصد ارگانیک و سالم هستند را بی‌واسطه و مستقیما به مصرف کنندگان عزیز عرضه می‌دارد.
عرضه مستقیم محصولات و حذف واسطه ها موجب گشته است تا این محصول به قیمتی بسیار پایین و ارزان به دست مصرف کنندگان برسد. جهت سفارش و خرید به سایت مرکز مراجعه نمایید.

خرید مستقیم سیاه دانه کیلویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما