بازار فروش گل گاوزبان کوهی

گل گاوزبان کوهی، گیاهی است نشاط اور، مقوی که ارام بخش اعصاب بوده و همچنین تسکین دهنده سردرد و میگرن می‌باشد. این‌گیاه، خواص زیادی داشته و طبیعتی گرم و تر دارد.
بازار فروش گل گاوزبان کوهی، به دلیل خواص زیاد و بیشماری که دارد، زیاد می‌باشد و این محصول گیاهی خوشرنگ را می‌توان در اکثر عطاری‌ها و مراکز خرید ادویه جات، تهیه نمود.

 

فروش گل گاوزبان کوهی طبیعی، به شکل فله و بسته بندی، با قیمتی مناسب صورت گرفته و به فروش می‌رسد. لذا مشتریان می‌توانند جهت تهیه این محصول، به مراکز خرید مراجعه کرده و یا از طریق تماس با مشاورین این محصول، از کم و کیف آن مطلع شوند و محصول خود را تهیه نمایند.

 

 

بازار فروش گل گاو زبان کوهی

مشخصات گل گاوزبان کوهی

گل گاوزبان کوهی، نوعی گیاه دارویی و منحصر به فرد است که اثرات درمانی زیادی داشته و در طب سنتی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گیاه مختص سلسله کوه‌های البرز بوده و در این مناطق به خوبی به عمل می‌آید.

 

گل گاوزبان کوهی، نوعی گیاه سحرآمیز بوده که سرشار از مواد معدنی و ویتامین‌های مختلف از جمله ویتامین های گروه b و c می‌باشد. گلبرگ‌های این گیاه به رنگ بنفش تیره بوده و خشک شده‌ی آن، در درمان بسیاری از بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

این گیاه پرخاصیت دارای طبعی گرم بوده و آرام بخش است. همچنین در درمان استرس، اضطراب مزمن، سردردهای شدید، بی‌قراری، بی‌خوابی و میگرن بسیار موثر است. دم کرده گل گاوزبان کوهی، بسیار نشاط آور بوده و خاصیت ضد افسردگی دارد.

 

شایان ذکر است که بهتر می‌باشد این گیاه به تنهایی میل نشود. دمنوش این گیاه به همراه کمی سنبل الطیب و لیمو عمانی، یه دمنوش کاملا مناسب برای مقابله با آنفولانزا و نیز اضطراب می‌باشد.
گل گاوزبان کوهی، به دلیل دارا بودن مقادیر زیادی منیزیم، ضد سرطان بوده و مصرف مداوم آن، باعث پیشگیری از این بیماری مهلک می‌گردد.

 

همچنین دمنوش گل گاوزبان با عسل، یکی از معروفترین دمنوش های ایرانی است که در اکثر کافی شاپ ها مشتریان گل گاوزبان شیرین را به عنوان یک دمنوش محبوب و بسیار آرام بخش می‌شناسند. این دمنوش در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 

 

مشخصات گل گاو زبان کوهی

انواع گل گاوزبان کوهی

گیاه گل گاوزبان که در زمان قدیم، به آن لسان الثور می‌گفتند دارای گونه‌های مختلفی است.
دسته‌ی اول از این گونه، گل گاوزبان ایرانی است که بنفش رنگ بوده و شیپوری مانند می‌باشد و شبیه گل های انار است. گل‌های این گونه از گیاه نسبتاً درشت بوده که در دامنه‌های کوه‌های البرز می‌روید.

 

گل گاوزبان کوهی نوعی گل گاوزبان ایرانی است که در مناطق شمال رشد کرده و به عنوان نوعی داروی قوی برای تسکین اعصاب و روان استفاده می‌شود. افرادی که دچار بیماری روان پریشی هستند به مرور زمان، با مصرف دمنوش این گیاه، به حالت اولیه خود باز می‌گردند.

 

دسته‌ی دوم، همان گیاه گاوزبان اروپایی است که گل‌های آبی روشن داشته و در کشورهای اروپایی می‌روید. ظاهر این گیاه تفاوتی با نوع ایرانی ندارد اما از لحاظ خواص، با دسته‌ی اول کاملاً متفاوت می‌باشد.

 

 

انواع گل گاو زبان کوهی

عرضه کننده گل گاوزبان کوهی

در حال حاضر، عرضه کننده گل گاوزبان، این محصول را به شکل عمده و در بسته بندی‌های مختلف با وزن‌های متفاوت و یا به شکل فله‌ای یا کیلویی، روانه‌ی بازار فروش می‌کند.
متقاضیان می‌توانند این محصول کاملا ارگانیک و طبیعی را از طریق سایت‌های مختلف اینترنتی و آنلاین، تهیه و خریداری نمایند.

 

همچنین تهیه‌ی این محصول، به شیوه مستقیم و حضور در مراکز خرید نیز امکان پذیر می‌باشد. فروش این محصول گیاهی ارگانیک، به این شیوه توانسته است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. به همین دلیل میزان تولید این محصول گیاهی سالانه، با افزایش چشمگیری روبرو بوده است.

 

 

عرضه کننده گل گاو زبان کوهی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما