بازار پخش گل گاوزبان صادراتی

گل گاوزبان دارای طبیعت گرم بوده و اثر نشاط آوری بر بدن دارد. این محصول برای بدن مقوی بوده و آرامش‌بخش است.
دم‌کرده گل گاوزبان می‌تواند یک دمنوش خوش طعم باشد و برای مقابله با سرماخوردگی بسیار مفید است.
گل گاوزبان صادراتی یک محصول بی‌نظیر است که در داخل و خارج کشور مشتری های خاص خود را دارد. اکثر مردم به دلیل خواص دارویی و درمانی گل گاوزبان را مصرف کرده و گاهی آن را جایگزین مناسبی برای چای می‌دانند.

بازار پخش گل گاو زبان صادراتی

معرفی انواع گل گاوزبان خالص

یکی از گیاهانی که از قدیم تاکنون در طب سنتی استفاده شده است و در بین مردم محبوبیت زیادی دارد گیاه گل گاوزبان است. این محصول فوق العاده انواع مختلفی دارد که به بیان آن ها خواهیم پرداخت:

 

• گل گاوزبان ایرانی: این نوع از گل گاوزبان شبیه گل انار است و دارای رنگ لاجوردی است. تخم این محصول حلقوی شکل بوده و لعابی است. در دامنه‌های البرز و کوه های قزوین می‌توان گل گاوزبان باکیفیت ایرانی را یافت. این محصول دارای گل‌هایی درشتی است.

• گل گاوزبان اروپایی: این محصول گل های کوچکی داشته و به رنگ آبی روشن است که ویژه کشورهای اروپایی است. لازم به ذکر است در مناطقی از اصفهان و آذربایجان نمونه ایرانی از این گیاه دیده می‌شود. این گیاه از لحاظ ظاهری شباهت اندکی به گل گاوزبان ایرانی دارد.

 

این محصولات خواص بی‌نظیری بر سلامتی انسان دارند که شامل موارد زیر می‌شوند:
گل گاوزبان برای درمان بیماری های دهان موثر می‌باشد. برگ تازه گل گاوزبان جوش های چرکین دهان اطفال، برفک، سستی دندان را درمان می‌کند و برای رفع حرارت دهان موثر است.

 

گل گاوبان دارای منیزیم بوده و از سرطان پیشگیری می‌کند. سرطان های مختلف مثل پروستات، پستان و کبد می‌توانند با مصرف گل گاوزبان درمان شوند.
همچنین مصرف دمنوش این محصول مثمر ثمر واقع می‌گردد. عصاره برگ گل گاوزبان، ترکیبی نرم کننده برای پوست خشک و برطرف نمودن خارش های پوستی است. مخلوط این محصول با مقدار مساوی آب برای خشکی و یا خارش پوست و درمان جوش های عصبی روی پوست مفید است.

معرفی انواع گل گاو زبان خالص

عمده فروشی گل گاوزبان طبیعی

توزیع کنندگان گل گاوزبان صادراتی این محصول را به صورت عمده و یکجا به فروش می‌رساند تا عموم مردم بتوانند از خواص بی‌نظیر آن بهره مند شوند.
عمده فروشی گل گاوزبان طبیعی در نقاط مختلف کشورمان رواج یافته به گونه‌ای که با مراجعه به محل تولید می‌توان محصول مورد نظر را به صورت عمده خریداری کرد.
اکثر فروشندگان گل گاوزبان توصیه می‌کنند که محصول را به صورت عمده خریداری نمایید زیرا این نوع خرید باعث شده از قیمت گل گاوزبان تا حدودی کاسته شود.

عمده فروشی گل گاو زبان طبیعی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما