خرید عمده گل گاوزبان کیلویی

گیاه گل گاوزبان، طبیعت گرم و مرطوبی دارد و با مصرف این گیاه تاثیرات نشاط‌ آور، مقوی و آرامش‌بخشی را متوجه می‌شویم. دمنوش گل گاوزبان مفید و مناسب برای جلوگیری با سرماخوردگی و سرمازدگی است. این گیاه علفی به صورت خودرو نیز رشد می‌کند.

 

خرید عمده ی گل گاوزبان کیلویی با کیفیت و قیمت مناسب را از شعب فروش سراسر کشور تهیه نمایید.

 

 

خرید عمده گل گاو زبان کیلویی

گل گاوزبان مفید برای درمان بیماری مخملک

 

از خواص گیاه گل گاوزبان تقویت‌کننده اعصاب، آرامش دهنده روح و روان، نشاط‌ آور و یک تصفیه کننده‌ی بی‌نظیر خون است. مصرف دمنوش گل گاوزبان برای کسانی که مشکل دفع ادرار دارند بسیار موثر است. این گیاه کلیه‌ها را تقویت و شستو شو می‌کند و موجب برطرف شدن سرماخوردگی می‌شود. برای درمان جوش‌، برفک، رفع حرارت دهان و مشکل وسواس و مخملک مفید است.

 

مصرف گیاه گل گاوزبان، سبب رفع التهاب و ورم کلیه و درمان بیماری سرخک می‌شود. این گیاه دارای ویتامین C است به همین دلیل می‌گویند در درمان سرمازدگی و سرماخوردگی مفید می‌باشد.

 

این گیاه، گیاهی علفی و یک ساله است که ارتفاع ساقه ی آن به ۶۰ سانتی متر می‌رسد. ساقه ی گیاه گل گاوزبان دارای شیار و خار است و برگ های آن ساده و مخملی مانند می‌باشد. این گیاه به صورت خودرو در دامنه‌ی کوه ها می‌روید و دارای گونه های بسیاری است.

 

گل گاوزبان، گیاهی دارویی و درمانی است که تمام برگ و گل و دانه آن استفاده ی فراوانی دارد و بسیار مفید و موثر است. از دانه‌های این گیاه برای تهیه روغن استفاده می‌شود. طبیعت گل گاوزبان گرم و مرطوب است.

این گیاه سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین های B و C، منیزیم، کلسیم، آهن و پتاسیم می‌باشد. همانطور که گفتیم از دانه‌ی آن روغن تهیه می‌شود. همچنین گل و برگ آن را خشک می‌کنند و برای تهیه ی چای، دمنوش و عرق گل گاوزبان استفاده می‌کنند.

 

این گیاه دارای منیزیم بوده و ضد سرطان است و اختلال حواس را بهبود می‌بخشد. همچنین سبب نرم شدن شکم و باز کنندگی کیسه صفرا می‌شود و در درمان برونشیت و بی اختیاری دفع ادرار موثر است.

 

 

گل گاو زبان مفید برای درمان بیماری مخملک

مراکز عرضه ی گل گاوزبان شیرین

 

گل گاوزبان در درمان سرفه‌های مزمن، تنفسی و آسم‌های خفیف موثر است. این گیاه برای بهبود وضعیت مو، ناخن و پوست نیز تاثیر فراوانی دارد و به دلیل داشتن ویتامین C  برای درمان سرما خوردگی و سرما زدگی مناسب است.

از این رو فروشنده ی گل گاوزبان تازه، آن را با قیمت مناسبی به فروش می‌رساند و مراکز عرضه ی گل گاوزبان کوهی صادراتی شیرین، آن را به شعب فروش سراسر کشور توزیع می‌کند.

 

 

مراکز عرضه گل گاوزبان شیرین

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما