خرید کلی گل گاو زبان اروپایی

گل گاو زبان اروپایی گیاه علفی یک ساله است که دارای ارزش دارویی است این نوع گل از اردیبهشت تا شهریور گل می دهد دارای رنگ لاجوردی و شبیه گل انار است این گل با گل گاو زبان ایرانی تفاوت هایی هم از لحاظ خواص و هم ظاهر دارد.

برای خرید کلی گل گاوزبان اروپایی می توانید آن را از شرکت های تولید کننده آن به صورت عمده خریداری کنید و یا از سایت های معتبر اینترنتی در حال حاضر آن را سفارش و خریداری کنید همچنین می توانید آن را از عطاری های داخل شهر به صورت مستقیم خریداری کنید.

خرید کلی گل گاو زبان اروپایی

گل گاو زبان مفید برای آلزایمر

گل گاو زبان مفید برای آلزایمر گل گاو زبان ایرانی دارای گل های درشت تر از نوع اروپایی است گل گاو زبان اروپایی باکیفیت در کوه های البرز به وفور دیده می شود ساقه و برگ های گیاه گاوزبان با پرزهای درشت و تیغ دار پوشیده شده است و دارای گل های ستاره ای شکل و به رنگ آبی روشن و گاهی وقت ها صورتی و یا سفید هستنداز برگهای این گیاه در مراحل اول به عنوان سبزی خوردن استفاده می کنند ولی به مرور زمان تلخ می شوند.

دارای طعم نمکی و بویی شبیه بوی خیار است این گل آسان رشد می کند و گیاه ارگانیک است و به خنک شدن زمین و گیاهان اطرافش کمک می کند از زمان های دور گل گاوزبان را برای ناراحتی های اعصاب استفاده می کردند و یک آرام بخش به شمار می آمد چون دارای نیاسین و اسید نیکوتین است استرس را از بین می برد و برای درمان افسردگی مناسب است.

بهتر است برای برطرف شدن الزایمر بعد از هر غذا یک استکان دمنوش گل گاوزبان را استفاده کنید همچنین روغن گل گاو زبان سبب افزایش انتقال امواج عصبی و کاهش ابتلا به آلزایمر می شود استفاده کردن از دم نوش و عرق گل گاو زبان برای رفع آلزایمر مفید است.برای درست کردن گل گاو زبان به عنوان چای بهتر است آن را با آب مثل چایی دم کنید و سپس به جای چای از آن استفاده کنید اگر سعی کنید خود را به خوردن دمنوش های گیاهی عادت دهید و بادم کردن آن ها از خوردن چای صرف نظر کنید خیلی بهتر است.

عرضه کنندگان گل گاو زبان اروپای اصل

عرضه کنندگان گل گاو زبان اروپای اصل پخش کننده گل گاو زبان اروپایی افراد زیادی هستند که کارشان جمع آوری گیاهان دارویی است این افرا این گیاهان را به خوبی می شناسند و در فصل برداشت به کوه ها می روند آن ها گل ها را پس از جمع آوری به شرکت های سورتینگ کردن گیاهان دارویی به صورت عمده عرضه می کنند.

این شرکت ها بعد از تمیز کردن آن ها این محصول را به صورت فله و یا بسته بندی در بازار فروش عرضه می کنند عرضه این محصولا توسط سایت های اینترنتی نیز صورت می گیرد شما می توانید این محصول را از عطاری ها در حد نیاز تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما