خرید گل گاو زبان ایرانی مرغوب

گل گاو زبان ایرانی مرغوب به عنوان بهترین و اصیل ترین گونه از گل گاو زبان ها شناخته می شود که خواص بسیار زیادی برای بدن دارد و مصرف آن هیچ گونه معایبی به دنبال ندارد. برای خرید گل گاوزبان ایرانی مرغوب باید اطلاعات کاملی درباره این محصول داشته باشید تا بتوانید نمونه های ایرانی را از خارجی تشخیص دهید و خرید امنی را به انجام برسانید. برای خرید این محصول می توانید از طریق راه های ارتباطی مشخص شده با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

خرید گل گاو زبان ایرانی مرغوب

تفاوت گل گاو زبان ایرانی با انواع دیگر آن

تفاوت گل گاو زبان ایرانی با انواع دیگر آن گل گاوزبان جزو معروف‌ ترین گیاهان دارویی است که در طب سنتی فواید بسیاری برای بدن دارد و در حفظ آرامش و اعصاب تاثیر فوق‌ العاده‌ ای می‌ گذارد. گل گاوزبان در واقع یک گیاه نشاط آور است که به ایجاد نظم در عملکرد سلول های عصبی بدن کمک می کند.

گل گاوزبان ها نژاد های مختلفی دارند که معروف ترین نوع این گل ها، گل گاوزبان ایرانی است. گل گاوزبان ایرانی شباهت بسیاری به گل انار دارد و رنگ گلبرگ های این گل لاجوردی است و تخم های آن حلقوی شکل است. گل گاوزبان ایرانی در دامنه‌ های البرز و نیز کوه های قزوین رشد می‌ کنند و جزو گیاهان خودرو به حساب می‌ آید. گل های این گل گاوزبان درشت تر از گاو زبان های اروپایی است.

در مقابل گل گاوزبان اروپایی گل های کوچک و به رنگ آبی روشن دارد که این گل معمولاً در کشور های اروپایی رشد می‌ کند. البته نمونه خاصی از آن نیز در اصفهان و آذربایجان پیدا می شود و از لحاظ شکل ظاهری کمی شبیه به گل گاوزبان ایرانی است و خواص آن کاملاً متفاوت است.

پس برای خرید گل گاوزبان باید اطلاع داشته باشید که از چه نژادی خریداری می کنید. چرا که ممکن است این گیاه تاثیرات متفاوتی را بر روی بدن شما بگذارد. به عنوان مثال گل گاو زبان های اروپایی در قسمت گلبرگ هایشان دارای مقداری شوره هستند که این شوره موجب افزایش عرق و ادرار افراد می‌ شود. در صورتی که گل گاوزبان های ایرانی، چنین مشخصاتی را ندارند.

توزیع کننده گل گاو زبان بسته 100 گرمی

توزیع کننده گل گاو زبان بسته 100 گرمی گل گاوزبان یکی از معروف ترین گیاهان دارویی است که در گذشته ایرانیان آن را از دل کوه ها می کندند. اما امروزه تولید کنندگانی اقدام به تهیه این گیاه دارویی کرده اند و آن را در بسته‌ بندی‌ های ۱۰۰ گرمی به بازار ارائه می کنند.

قیمت گل گاو زبان اعلاء بسته ۱۰۰ گرمی بسیار مناسب است. چرا که توزیع کننده این گیاه از روش‌ های مستقیمی برای توزیع این محصول استفاده می‌ کند تا بدین وسیله واسطه‌ ها را کاهش دهد و با حذف کردن سود وابسته به دلال ها گل گاوزبان بسته بندی شده را با نازل ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما