سفارش عمده سیاه دانه اصل

سیاه دانه، بذری سیاه و گیاهی گل دار است که میوه می‌دهد. خاصیت دارویی و درمانی دارد و از آن به عنوان ادویه در زمینه آشپزی و پخت و پز نیز استفاده می‌شود.
راهنمایی ما برای خرید عمده سیاه دانه اصل بسیار رایج است چرا که در کشور خودمان قابل دسترس است و در استان لرستان و بعضی شهرستان ها با کیفیت بسیار بالایی کشت می‌شود.

 

برای سفارش سیاه دانه اصل می‌توانید به مراکز عرضه انواع سیاه دانه رجوع کنید، اما عرضه کنندگان برای رفاه حال مردم عزیز این محصول را در سراسر ایران عرضه کرده‌اند.

سفارش عمده سیاه دانه اصل

ویژگی های انواع سیاه دانه اصل

سیاه دانه تازه به طور حتم از میزان کیفیت ویژه تری بر خوردار است. همانطور که هر گیاه، سبزیجات و میوه‌ وقتی تازه و شاداب است خاصیت های بیشتری دارد و وقتی به مرور پلاسیده می‌شوند دیگر حتی قابل خوردن نیستند و طعم خود را از دست می‌دهند.

 

سیاه دانه هم هر چقدر بیشتر بماند کهنه می‌شود و خاصیت اصلی خود را دست می‌دهد. توصیه می‌شود سیاه دانه مورد نظر خود را به اندازه نیاز و تازه تهیه کنید تا همواره از خاصیت های طبیعی آن بهره مند شوید.

اما این در حالی‌ست که انواع سیاه دانه هایی که اصل هستند به سختی و در مدت زمان طولانی ارزش خود را از دست می‌دهند.

 

سیاه دانه به دلیل آنکه مغز دارد و به عنوان یک نوع مغزیجات موجود است پس از مدتی که تازگی خود را از دست دهد و در شرایط درستی قرار نگیرد مغز آن اکسید می‌شود و به همین دلیل در آن حالت قابلیت چندانی ندارد.

انواع سیاه دانه به صورت عصاره، بذر، دانه و روغن مورد استفاده قرار می‌گیرند. سیاه دانه ها در معجون های لاغری مورد کاربرد هستند و بسیاری از شرکت های تولید چای، نوشیدنی، دمنوش و خوراکی از آن بهره می‌گیرند.

ویژگی های انواع سیاه دانه اصل

بررسی فواید جادویی سیاه دانه

سیاه دانه خام دو رو دارد:

یک رو مثبت: فواید جادویی و یک رو منفی: عوارض خطرناک.

روی مثبت سیاه دانه خام شفا بخش بدن می‌باشد.

از جمله سیستم ایمنی بدن را تقویت و قوای جسمانی انسان را فراهم می‌کند.

چربی های مضر و اضافه بدن را از بین می‌برد و باعث کاهش وزن می‌شود.

خاصیت ضد باکتری دارد که سموم بدن را دفع می‌کند.

خاصیت ضد التهابی دارد که شامل پاکسازی معده و روده ها می‌شود.

مشکلات تنفسی را از بین می‌برد که این مورد از بروز آسم پیش گیری می‌کند.

خاصیت ضد التهابی دارد که برای پوست بسیار مفید واقع شده و می‌توان آن را بر روی پوست برای نقاطی که حساسیت پوستی رخ داده اعمال کرد.

و موارد دیگر مانند تنظیم قند خون، کاهش کلسترول و سرشار از آنتی اکسیدان ها هستند. به مهم ترین موضوع این بخش رسیدگی کنیم یعنی روی منفی سیاه دانه خام.

 

متاسفانه برخی از افراد تا نامی از هر چه می‌شنوند که نکات مثبت را در خود دارد و درمان کننده بیماری ها هستند بلافاصله مصرف را به صورت خود جوش و در دوز بسیار بالا و بی رویه‌ای مصرف می‌نمایند.

اما واقعا این گونه نیست. درست است که همه ی گیاهان خاصیت درمانی دارند اما نه برای همه ی انسان ها به یک شیوه و به یک اندازه. چرا که بیماری ها در هر بدن به صورت گوناگون پدید می‌آیند و برای مصرف حتماً باید یک قائده‌ای وجود داشته باشد.
حتی برای افراد سالم که به فکر تثبت سلامتی خود هستند تا چه رسد افرادی که بیمار شده‌اند و به فکر مداوا هستند.

 

بیماران عزیز حتماً می‌بایست با پزشک مورد نظر خود مشورت کنند. بانوان باردار و عزیزانی که از فشار خون پایینی برخوردار هستند هیچ گونه مصرفی از این گیاه نباید داشته باشند.

باز هم قابل به ذکر است که خیلی کم پیش می‌آید تا سیاه دانه موجود آسیب رساندن شود اما در صورت مصرف خود سرانه باعث بروز مشکلات پوستی هم چون درماتیت تماسی ( زیرا برخی از افراد به این گیاه حساسیت دارند)، واکنش های آلرژی‌زا مانند کهیر، گرفتگی عضلات شکم و غیره می شود که در همه ی افراد به یک شکل بروز نمی‌کند.

گاهی ممکن است برای تسکین نفس تنگی برخی بخواهند آن را استفاده کنند اما این تنگی نفس تشدید شود.

سیاه دانه درمانی عالی برای سرطان

در طب سنتی از روزگاران گذشته تا کنون توصیه شده است که یک سیاه دانه مرغوب باعث پیشگیری و درمان بیماری سرطان می‌شود که در مواردی ترکیب سیاه دانه با عسل هم پیشنهاد شده است.
این در حالیست که سیاه دانه در درمان بیماری های بسیاری کار ساز واقع می‌شود و سلامتی را در هنگام بیماری هدیه می‌دهد.

 

سیاه دانه به تنهایی توانایی مهار کردن سلول های سرطانی را دارا است. عسل هم این توانایی را به خوبی در خود دارد. از این رو ترکیب سیاه دانه و عسل معجزه گر نامیده می‌شود.

 

پیشنهاد ترکیب شدن عسل و سیاه دانه برای مصرف خوراکی دو دلیل دیگر را هم در خود دارد.
اول اینکه سیاه دانه از طعم نسبتا تلخی برخوردار است که خوردن آن به تنهایی برای بسیاری از افراد قابل هضم نمی‌باشد.
دوم آنکه مصرف سیاه دانه برای بهبود بیماران سرطانی در مقابل و همراه شیمی درمانی می‌بایست همراه با مکمل های غذایی طبیعی باشد. البته هر بیماری در دوران نقاهت خود تحت نظر پزشک معالج از لیست غذایی بر خوردار می‌باشد.

 

تقریباً مداوا گر هر نوع سرطانی سیاه دانه می‌باشد و در مقابل اثرات ناشی از شیمی درمانی را نیز کاهش می‌دهد.
سیاه دانه در بدن به جنگ با تومور ها و سلول های سرطانی می‌رود و به درستی مبارزه می‌کند.

 

این موهبتی بسیار عالیست که در طبیعت برای سلامتی و جلو گیری و درمان هر بیماری گیاهان دارویی و پادزهر هایی وجود دارد که نجات دهنده انسان از شر بلا و بیماری هستند و برای وجود داشتنشان می‌بایست شکر گزار خداوند منان باشیم.

سیاه دانه درمانی عالی برای سرطان

درمان سرگیجه با سیاه دانه

با تهیه کردن یک سیاه دانه باکیفیت و ارگانیک شما می‌توانید بسیاری از ناراحتی های بزرگ و کوچک خود را برطرف کنید، ناراحتی ای مانند سر گیجه.

برای مصرف سیاه دانه شما چندین روش را رو در روی خود دارید که با انتخاب هر کدام از آن ها که راحت هستید می‌توانید درد هایتان را تسکین دهید.

 

روش اول: معمولاً از سیاه دانه به عنوان ادویه در غذا ها استفاده می‌شود برای اینکه طعم دهنده‌ای عالی را انتخاب کرده باشند. این روش هم غذا را خوشمزه می‌کند و هم اینکه یک روشی است تا شما سیاه دانه را وارد بدنتان کنید و از خواص آن برای رفع درد هایتان کمک بگیرید.

روش دوم: بسیاری برای اینکه خاصیت سیاه دانه زودتر کار خود را انجام دهد آن را با مقداری آب می‌گذارند تا دم بیاید و به عنوان نوشیدنی نوش جان کنند.

روش سوم: در این بین کسانی هستند که جوشانده این گیاه را به تنهایی نمی‌توانند مصرف نمایند که توصیه می‌شود سیاه دانه را در چای ریخته تا جوشیده شود و دم بیاید بعد به راحتی آن را میل کنند.

روش چهارم: این روش شامل کسانی می‌شود که به هر دلیلی نمی‌توانند از این گیاه برای مصرف خوراکی استفاده نمایند. از عصاره بذر این گیاه روغنی به دست می‌آید که نام آن روغن سیاه دانه می‌باشد.

 

این روغن هم شامل مصرف خوراکی به طرق های گوناگون می‌شود و هم مانند یک پماد موضعی به صورت طبیعی برای نقاط بدن و ماساژ درمانی استفاده می‌شود که بسیار تاثیر گذار است.

البته از این گیاه در صنایع غذایی و دارو سازی و سایر حوزه ها نیز استفاده شده است.

این روش هایی که خدمت شما عرض شد روش های درمان خانگی می‌باشند که به راحتی در دسترس قرار دارند و سرعت عمل درجه یکی برای تاثیر گذاری بر بهبود درد ها دارند.

تولیدکنندگان حرفه‌ای انواع سیاه دانه اصل

سیاه دانه از اهمیت خواص دارویی بر خوردار است که نشان دهنده آن است که این گیاه، گیاهی دارویی می‌باشد. ما در حال حاضر در زمینه تولید و توزیع این محصول به دست آمده از کشور خودمان پیشتاز هستیم و در زمینه صادرات آن فعالیت موفقیت آمیزی داریم.

 

تجارت حرفه‌ای انواع سیاه دانه به دست تولید کنندگان حرفه‌ای و کار آزموده باعث شده تا ما در حیطه تولید سیاه دانه به مرتبه سیاه دانه صادراتی برسیم و در میان کشور های دیگر، کشور عزیز ما ایران از میزان اعتبار بالایی برخوردار باشد.

 

به علت وجود داشتن انواع سیاه دانه در کشور ما، ایران سهم قابل توجهی را در بین کشورهای رقیب خود در بازار های بین المللی به اختیار گرفته است. وجود داشتن این امتیاز مثبت مدیون فعالیت بی وقفه تولید کنندگان زحمت کش که در این زمینه تخصص دارند است.

 

کشور ایران نه به عنوان بزرگ ترین صادر کننده، اما نقش بسیار فعال و تاثیر گذاری در این زمینه دارد. این امر به گونه‌ای است که کشور های همسایه مانند کشور های عربی هر دفعه میزان سفارشاتی که می‌دهند برای سیاه دانه افزایش می‌یابد. گفته می‌شود به دلیل شناخت خاصیت های این محصول، خریداران فراوانی جذب آن شده‌اند.

روز به روز مصرف و تقاضا برای خرید سیاه دانه در داخل و خارج کشور افزایش می‌یابد به همین دلیل است که تولید کنندگان میزان تولید خود را افزایش داده‌اند.

 

کشور های خارجی هم چون کشور های عربی برای وارد کردن سیاه دانه از کشور ایران به کشور خودشان سود بسیار خوبی می‌کنند که کاملاً راضی هستند و خواهان تولید ایرانی هستند. آن هم به دلیل شرایط اقتصادی ایران و محاسبه شدن قیمت ها بر اساس دلار، ریال، دینار و… است که بسیار مقرون به صرفه میباشد.

تولیدکنندگان حرفه ای انواع سیاه دانه اصل

عمده فروشان انواع سیاه دانه اصل

عمده فروشان انواع سیاه دانه اصل، در ابتدا سیاه دانه تولید ایران را که در شهر هایی همچون اراک و اصفهان پرورش داده می‌شوند را در مزارع کشاورزی از کشاورزان به صورت عمده و کلی خریداری می‌کنند.

 

کشاورزان در مواقعی که با کمبود بذر این گیاه مواجه شوند برای پرورش دادن و به دست آوردن سیاه دانه‌ای اصیل بذر این گیاه را از کشور هایی در اروپای شرقی و غرب آسیا همچون هند، ترکیه، سوئد، عراق جمع آوری و خریداری می‌کنند اما قابل به ذکر است که این گیاه اصیل بومی کشور خودمان نیز می‌باشد.

 

کار، تجارت و هدف عزیزان عمده فروش این است که از کشاورزان خرید عمده و اقدامات لازم و اولیه را انجام دهند، زیرا تنها یک وسیله و رابط هستند و کار های واسطه گری را انجام می‌دهند تا محصول را به صورت عمده به بازار های سراسر کشور، فروشگاه های فروش ادویه جات ارگانیک و گیاهی، رستوران ها، آشپزخانه ها، شیرینی فروشی یا قنادی ها، سایر عمده فروشان و حتی خرده فروشان عرضه کنند.
به طوری که با کمبود سیاه دانه مواجه نشوند، تا از طریق آنها این محصولات را به دست مصرف کنندگان عزیز برسانند.

 

در واقع بعد از کاشت و پرورش سیاه دانه، این دومین مرحله از اعمال تهیه و تامین سیاه دانه برای کل کشور می‌باشد تا خللی در این مورد به وجود نیاید و هیچ نگرانی ای ایجاد نشود.

قیمت خرید انواع سیاه دانه اصل

همانطور که می‌دانید سیاه دانه یک نوع نمی‌باشد و هر محصولی که از انواع گوناگونی برخوردار باشد شامل قیمت های گوناگونی هم می‌شود، به خصوص آنکه اصل باشد یا خیر.

اصل بودن یا نبودن محصول مهم ترین دلیل برای تایین قیمت گذاری می‌باشد. چرا که همه محصولات موجود در جهان بر اساس کیفیت محاسبه می‌شوند.

 

برای اینکه متوجه شویم سیاه دانه اصل است یا نه دقت فرمایید که باید سیاه دانه خالص باشد بدون هیچ گونه مواد اضافه‌ای همچون دانه هایی به رنگ دیگر.

معمولاً گفته می‌شود سیاه دانه‌ای که از کشور هند تولید شده و به کشور ها در همه ی نقاط جهان صادر می‌شود از میزان خالصی و مرغوبیت بیشتری بر خوردار است و قیمت آن هم به دلیل آنکه به کشور ما صادر می‌شود و هم از مرغوبیت ثابت شده‌ای بر خوردار است، بیشتر است.

 

در کنار کشور هند، کشور های دیگری هم هستند که سیاه دانه تولیدات داخلی خود را به سایر کشور های جهان صادر می‌کنند.

اما سیاه دانه‌ای که در کشور خودمان تولید و توزیع می‌شود شامل قیمت بسیار قابل ملاحظه‌ای است. به دلیل آنکه بسیاری از خرج و مخارج ارتباطات راهی و مسافت، حمل و نقل و سایر خرج های اضافی ( که بالا پایین شدن قیمت دلار در آن نقش دارد) در این بین وجود ندارد.

 

سازگار با شرایط جغرافیایی و آب و هوایی مخصوص به محل زندگی خودمان رشد کرده و به دست شما می‌رسد.
می توانید انواع سیاه دانه اصل را که تولید کشور خودمان هستند به هر مقدار که خواهان آن هستید و مورد مصرف شما قرار دارد از فروشگاه های معتبر فروش مواد غذایی ارگانیک در سراسر کشور خریداری فرمایید.

قیمت خرید انواع سیاه دانه اصل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما