شرکت توزیع گل گاو زبان اروپای اصل

توزیع گل گاو زبان اروپای اصل، در شرکت های معتبر پخش گیاهان دارویی صورت می گیرد. این گیاه، تفاوت های اندکی با گل گاو زبان ایرانی دارد، اما از نظر خواص تقریباً مشابه آن می باشد.

 

گیاه گل گاو زبان اروپایی، گیاهی علفی است که گل های آبی رنگ ریز دارد. همچنین گیاهی یک ساله با ساقه ها و برگ های تا حدودی خشن است که ارتفاع آن نهایتاً به شصت سانتی متر می رسد.

 

 

شرکت توزیع گل گاو زبان اروپای اصل

 

ویژگی بارز انواع گل گاو زبان

 

به طور حتم، کمتر کسی است که گل گاو زبان را نشناسد و در طول زندگی خود حداقل یک بار آن را امتحان نکرده باشد. چراکه این گیاه از زمان های قدیم، محبوبیت خاصی نزد مردم داشته و از دیدگاه طب سنتی، بهترین دارو جهت آرامش اعصاب به شمار می رود.

 

در خصوص ویژگی های بارز انواع گل گاو زبان باید گفت که کلیه گونه های این گیاه را می توان به دو دسته ی اروپایی و ایرانی تقسیم کرد. گیاه گل گاو زبان اروپایی، بومی کشورهای اروپایی می باشد. امروزه در برخی مناطق ایران از جمله استان های اصفهان و آذربایجان نیز یافت می شود.  همان طور که در قسمت ابتدایی این نوشتار توضیح داده شد، این گیاه از نوع گیاهان علفی یکساله بوده و گل های کوچک آبی رنگ آن مصرف دارویی دارند.

 

انواع گل گاو زبان ایرانی، گیاهانی خودرو بوده و معمولاً گل های اناری شکل لاجوردی و بنفش دارند. این گیاه، بیشتر در دامنه های رشته کوه البرز روییده و به گل گاو زبان کوهی نیز شهرت دارد. البته امروزه این گل گاو زبان به صورت پرورشی نیز تولید می شود.

 

 

ویژگی بارز انواع گل گاو زبان

مرکز تولید گل گاو زبان اروپای اصل

 

تولید گل گاو زبان اروپای اصل در بسیاری از مراکز تهیه گیاهان دارویی صورت می گیرد. زیرا همان گونه که در قسمت های قبل بیان شد، این گیاه، شهرت به سزایی داشته و به میزان بالایی جهت مصارف درمانی به کار می رود.

 

هر مرکز تولید کننده ی گل گاو زبان اروپای اصل، بیش از هر چیز به ارائه ی محصولی بهداشتی و مرغوب توجه می کند. در این راستا علاوه بر خصوصیات اولیه گیاه، نحوه ی آماده سازی، نگهداری و بسته بندی آن بسیار مهم است.

شایان ذکر است که انواع گل گاو زبان به صورت تازه یا خشک شده به فروش می رسند. از این رو، برخی از مراکز فعال در حوزه تولید و عرضه ی گیاهان دارویی به کار خشک کردن گل گاو زبان پرداخته و آن را جهت مصرف به صورت دمنوش آماده می کنند. بدون شک رونق کار مراکز تولید گل گاو زبان اروپایی، به خاطر خواص بی نظیر این محصول می باشد.

 

در ادامه به برخی از فواید آن اشاره می کنیم:

  • بهبود گردش خون و سلامت قلب
  • کاهش قند خون
  • درمان سرماخوردگی
  • ضد سرطان
  • سلامت کلیه ها

 

 

مرکز تولید گل گاو زبان اروپای اصل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما