شرکت عرضه گل گاوزبان ۵۰گرمی

گل گاوزبان ۵۰گرمی همانطور که از نام آن مشخص است به صورت بسته بندی های مشخص با وزن معین بوده و تقریبا همگان نام آن را شنیده‌اند و با خواص آن تا حدودی آشنا هستند که بیشترین شناخت آن مربوط به تاثیراتش بر روح و روان است.
شرکت عرضه گل گاوزبان ۵۰گرمی این محصول را به صورت عمده به سراسر شهرهای کشور توزیع می‌کند و فروشگاه ها و مراکز فروش آن را به مردم عرضه می‌کنند.
البته که عطاری ها شناخته شده ترین مکان ها جهت خرید این گیاه می‌باشند. در ادامه به معرفی انواع گل گاوزبان و فوایدش خواهیم پرداخت.

شرکت عرضه گل گاوزبان 50گرمی

از انواع گل گاوزبان چه می‌دانید؟

گل گاوزبان در دو نوع ایرانی و اروپایی موجود می‌باشد که هر کدام مختص و بومی منطقه خودشان هستند و به صورت خودرو رشد و برداشت می‌شوند.
یکسری ویژگی های مربوط به خود را دارند برای مثال گل گاوزبان ایرانی بیشتر در ارتفاعات و دامنه های کوه های شمالی کشور رشد می‌کند.
یک گیاه حساس به آب و هوا است و در هر منطقه‌ای رشد نمی‌کند به همین دلیل قیمت بالایی دارد که ارزش دارویی آن نیز بر این میزان افزایش در قیمت افزوده است.

 

کاملا مشخص است که هر محصول کمیاب و نادری گران و البته ارزشمند است. لازم است ذکر شود که نوع ایرانی گل گاوزبان رنگ بنفش تیره دارد و نوع اروپایی آبی رنگ است و در خواص و فواید با یکدیگر متفاوت هستند.
گل گاوزبان طبیعی همانطور که گفته شد در دامنه کوه های البرز رشد می‌کند و انسان دخالتی در کاشت و رشد این گیاه ندارد بلکه کاملا خودرو هستند. با پیشرفت علم و فناوری این گیاه به صورت های گوناگونی کشت می‌شود و نمی‌توان گفت گل گاوزبان ارگانیک حاصل شده است.

 

گل گاوزبان درجه یک گلی است که به صورت تازه باشد و به موقع برداشت آن انجام گیرد و مسلما هر محصولی که تازه باشد و اندازه درشتی داشته باشد با کیفیت تر و البته درجه یک می‌باشد.
گل گاوزبان تازه از عطر و طعمی که دارد مشخص می‌شود و تازگی آن از رنگ آن معلوم می‌شود و به راحتی می‌توان‌ تشخیص داد رنگ پریده و کهنه است یا تازه و شاداب که در هر صورت گل گاوزبان خشک شده و مورد استفاده عموم قرار می‌گیرد و حالت تر این گیاه چندان کاربردی ندارد. هنگامی که خشک می‌شود رنگ دهی بهتری دارد.

 

این گل خواص بی‌شمار دارویی دارد که از جمله این خواص می‌توان به درمان انواع سرطان اشاره کرد. زیرا حاوی منیزیم بوده و وجود منیزیم باعث می‌شود بدن در برابر انواع سرطان مقاوم بماند و بازسازی سلول های مغزی را به همراه داشته باشد.
همچنین افرادی که دچار حساسیت های فصلی هستند که یک امر کنترل ناپذیر است می‌توانند از بخور و یا دم کرده گل گاوزبان استفاده کنند. زیرا این گل ویتامین سی فراوانی داشته که علاوه بر درمان آلرژی به درمان سرماخوردگی و سرفه کمک می‌کند.
به ویژه فصل زمستان که سرماخوردگی ها چندین برابر می‌شود بهترین دمنوش جهت مصرف و درمان این نوع حساسیت ها و سرماخوردگی ها می‌باشد. همچنین التهاب را بر طرف می‌کند و برای کلیه بهترین داروی گیاهی محسوب می‌شود.

 

گل گاوزبان همچنین بی‌اختیاری ادرار را در کودکان درمان می‌کند. به عنوان بهترین گیاه سم زدایی به حساب می‌آید چرا که ادرار آور است و این امر موجب دفع سموم و مواد اضافی از بدن می‌گردد و کارکرد کلیه ها را بهبود می‌بخشد.
گل گاوزبان اروپایی از آن جایی که ادرار آور است و عرق را زیاد می‌کند برای دفع سموم بهتر عمل می‌کند و برای کلیه ها بهترین گیاه دارویی شناخته شده است. دلیل این برتری بر نوع گل ایرانی این است که گل اروپایی شور است و ماده شور باعث دفع سموم از بدن می‌گردد.

 

گل گاوزبان سفید و گل گاوزبان سبز نیز موجود می‌باشند که تفاوت آن ها در رنگشان می‌باشد وگرنه همان خاصیت ها را دارد و ممکن است تفاوت بسیار جزئی با یکدیگر داشته باشند.
برای مثال گل گاوزبان سبز برای پوست و مشکلات پوستی بسیار مفید است و همانند گل گاوزبان بنفش برای اعصاب و روان بسیار خوب عمل می‌کند و‌ در یک کلام می‌توان گفت گل گاو‌‌زبان معروف ترین گل شناخته شده در تمام جهان می‌باشد.

 

طرفداران بی‌شماری دارد که از زمان قدیم خواص دارویی آن عیان گردید و امروزه با مطالعات بیشتر روی این گل تمام اثراتش بر بدن معلوم شد. به عنوان یک گل دارویی پر خاصیت شناخته شد و بعد از این همه ناشناخته بودن در خواصش محبوبیت دو چندانی پیدا کرد که در چند ماه از سال گل آن قابل برداشت می‌باشد.

از انواع گل گاوزبان چه می دانید؟

درمان وسواس با گل گاوزبان

گل گاوزبان یک گل پر مصرف جهت درمان بسیاری از مشکلات و بیماری ها می‌باشد که علاوه بر تاثیر درمانی‌اش بر روی جسم و مشکلات جسمانی، بیماری های روحی و روانی را نیز درمان می‌کند.
بیشترین شهرت آن در زمینه درمان افسردگی و دغدغه های فکری است.
این گیاه به قدری تاثیر گذار و مفید است که به زنان باردار پس از زایمان توصیه می‌شود که از دمنوش گل گاو زبان جهت درمان افسردگی بعد از زایمان استفاده کنند تا به زودی بهبود پیدا کنند.

 

این یعنی واقعا بی‌تاثیر نبوده و با توجه به زندگی امروز و مشکلات اقتصادی که همگی با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم افراد دچار انواع استرس، اضطراب و فشارهایی روحی می‌شوند که روح و روان بسیار آسیب و آزار می‌بیند که عده زیادی به سراغ درمان های شیمیایی و قرص اعصاب می‌روند که بسیار خطرناک است و با قطع مصرف قرص امکان عود این مشکلات روحی و روانی وجود دارد.

 

بنابراین به جای روی آوردن به قرص های شیمیایی و دارویی می‌توان به طور طبیعی و با این گل پر خاصیت مشکلاتی از جمله استرس، اضطراب و وسواس را درمان نمود.
زیرا یک گل آرام‌بخش است و تاثیر معجزه آسایی در درمان وسواس دارد و موجب از سر انداختن و ترک یک عادت پر تکرار و یا به عبارتی وسواس می‌شود. این وسواس ممکن است در زمینه شغلی باشد.

 

به عنوان مثال چند بار روی میز کار را تمیز و مرتب کرد و ممکن است مربوط به امور منزل باشد که چک کردن بسته بودن در یا تمیز بودن دست ها که به طور مکرر با آب شسته می‌شوند و حتی ممکن است در زمینه تحصیلی باشد و به یک حیطه خاصی مربوط نمی‌شود و تنها وجه اشتراکی که دارند این است که یک رفتار به طور مکرر و چندین بار تکرار می‌شود و آزار دهنده است و فرد با وجود آزاری که می‌بیند باز هم آن را تکرار می‌کند.

 

مصرف گل گاوزبان می‌تواند وسواس را تا حدودی کنترل کند و از تشدید این نوع رفتار خسته کننده و آسیب زننده جلوگیری کند. یعنی نوعی آرامش اعصاب را به دنبال دارد و داشتن فکری آرام کمک می‌کند تا در مورد رفتارها بهتر تصمیم گرفت و از آسیب زنی به خود جلوگیری نمود.

خواص گل گاوزبان در بارداری

گل گاوزبان با وجود فواید بی‌شماری که دارد یکسری معایب و یا به عبارتی مضراتی نیز دارد که حتما باید به آن ها توجه نمود که در غیر این صورت آسیب سنگینی به خود وارد نموده که گاهی جبران ناپذیر است. یکی از موارد منع مصرف گل گاوزبان برای زنان باردار است.
باید گفت خاصیتی برای زنان باردار ندارد چرا که حاوی ماده‌ای بوده که باعث می‌شود جنین در شکم مادر به خوبی رشد نکند و اگر در ماه های اول بارداری باشد سقط جنین را به همراه داشته باشد. زیرا مصرف مداوم گل گاوزبان باعث می‌شود که خونریزی شروع شود و عادت ماهیانه در زنان باردار شروع و این به معنی سقط جنین است.

 

بنابراین مادرانی که تمایل به مصرف گل گاوزبان یا دم کرده آن دارند اول اینکه باید به مقدار کم مصرف کنند و هر روز از این دمنوش استفاده نکنند، دوم اینکه با پزشک خود در این مورد صحبت کنند تا در صورت منع مصرف از خوردن آن بپرهیرند.
از خواصی که دارد همان خواصی است که در عناوین بالا ذکر و به توضیح آن ها پرداخته شد و در آخر باید گفت زنان باردار در مصرف هر نوع دمنوشی باید جانب احتیاط را رعایت کنند و به صورت سر خود اقدام به نوشیدن آن ها نکنند تا هم خود و هم جنین از آسیب در امان بمانند.
پس از طی این دوران دیگر منع مصرفی نخواهد داشت و این بدان معنا نیست که هر روز مصرف گردد زیرا برای همه مضر خواهد بود و به جای فایده ضرر خواهد رساند.
به طور کل یک گیاه با ارزش دارویی و درمانی بالاست که با رعایت چند نکته می‌توان به خوبی از تاثیراتش بهره‌مند گردید.

خواص گل گاوزبان در بارداری

گل گاوزبان برای ترک اعتیاد الکل

گل گاو زبان خاصیتی که دارد این است که اعصاب را آرام می‌کند و وقتی اعصاب آرام شود یک عادتی که انسان را آزار می‌دهد ترک می‌شود و چنانچه گفته شد برطرف کننده وسواس و افسردگی است یعنی آن قسمت از مغز که رفتارهای آزاردهنده در آن شکل گرفته است برای ترک رفتار فعال می‌شود و یک رفتار ناخوشایند ترک می‌گردد.

 

تاثیری که بر روی ترک الکل دارد این است که میل به مصرف آن را کاهش می‌دهد و عطشی که قبلا برای مصرف الکل وجود داشت از بین می‌رود. زمانی که عطش یک رفتار خوابانده و نابود شود آن رفتار کم رنگ و به مرور زمان از بین می‌رود.
بنابراین بهترین گیاه دارویی جهت ترک الکل است به شرطی که به طور منظم مصرف گردد تا تاثیر خودش را بگذارد. پس توصیه می‌شود افرادی که در این مشکل گرفتار شده‌اند از گل گاوزبان استفاده و به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنند.

توزیع کنندگان عمده گل گاوزبان ۵۰گرمی

گل گاوزبان همانند سایر محصولات هم به صورت خرده و هم به صورت عمده توزیع می‌گردد و مورد استفاده قرار می‌گیرد که توزیع کنندگان عمده گل گاوزبان این گل را پس از بسته بندی های ۵۰ گرمی به تمامی مراکز فروش توزیع کرده و با قیمت تعیین شده در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد.

 

توزیع کنندگان گل گاوزبان و انواع گیاهان دارویی کسانی هستند که در این زمینه بهترین و نازل ترین قیمت را جهت فروش ارائه می‌دهند. زیرا عنوان عمده فروشی داشته و این‌ یعنی خرید با کیفیت و قیمت پایین به طوری که به نفع هر دو طرف باشد و علاوه بر جلب رضایت مشتری به سود مد نظر نیز دست پیدا کرد.
خرید از فروشگاه های معتبر که اینترنتی این گیاه و گل را به فروش می‌رسانند از هر جهت قابل اطمینان است و به راحتی می‌توان خرید خود را به سرانجام رساند.

قیمت انواع گل گاوزبان ۵۰گرمی

گل گاوزبان با توجه به مطالبی که در عناوین بالا ذکر شد یک گیاه کمیاب و ارزشمند و سرشار از خاصیت است و یک محصول گرانبها همانند جواهری است که کمیاب و‌ با ارزش است که گل گاوزبان نیز از این امر مستثنی نمی‌باشد.
البته که این گل بیشتر به صورت گرمی خریداری می‌شود و می‌توان با خرید به صورت گرمی نیاز خود را برطرف نمود.

 

قیمت انواع گل گاوزبان با توجه به نوسانات بازار و نوع بسته بندی و حجمی که دارد متفاوت می‌باشد و نرخ معینی برایش تعیین نگردیده است. بنابراین بهترین راه حل مراجعه آنلاین به انواع فروشگاه های فروش گیاهان دارویی بوده تا از انواع قیمت و کیفیت گل گاوزبان مطلع شد و سپس آگاهانه و با رضایت خاطر اقدام به خرید نمود.

توزیع کنندگان عمده گل گاوزبان 50گرمی

فروش فوق العاده انواع گل گاوزبان ۵۰گرمی

فروش فوق العاده انواع گل گاو‌زبان به این صورت است که یک محصول با کیفیت و مرغوبیت بالا انتخاب و در زمانی مشخص با قیمت خیلی مناسب و ارزان توزیع می‌گردد.
منظور از فروش فوق العاده این است که به سود خریدار و فروشنده می‌باشد که در بسته بندی ۵۰ گرمی تهیه و به عنوان فروش فوق العاده توزیع می‌گردد. این گل با این میزان وزن جهت فروش فوق العاده به صرفه خواهد بود و به نتیجه مورد نظر می‌توان دست یافت.

فروش فوق العاده انواع گل گاوزبان 50گرمی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما