شرکت فروش گل گاو زبان اعلا

گل گاو زبان یکی از گیاهان دارویی است که بسیار معروف و مشهور است و افراد زیادی آن را با خاصیت آرام بخشی آن می‌شناسند. شرکت پرورش گل گاو زبان اعلاء به عنوان یکی از شرکت های اصلی پخش و توزیع این محصول به بازار فروش، اقدام به گسترش دامنه‌ی فعالیت های خود در این زمینه نموده است. در ادامه سعی کرده ایم، در مورد ویژگی‌ های انواع گل گاوزبان درجه یک و اصل اطلاعات بیشتری را به شما ارائه بدهیم.

شرکت فروش گل گاو زبان اعلا

ویژگی بارز انواع گل گاو زبان

 

گل گاو زبان در اصل یک نوع گیاه دارویی است که در کوه های البرز می‌روید. اگر بخواهیم ویژگی های بارز این گیاه دارویی را برای شما ذکر کنیم، می‌بایست به مقایسه آن با گل‌ گاو زبان های غیر اصل که در نقاط مختلف کشور می‌رویند بپردازیم؛

 

  • اگر می‌خواهید گل گاوزبان خریداری کنید، بهتر است بدانید که نوع اصلی این گیاه همان طور که قبلا هم گفته شد در دامنه کوه های البرز می‌روید.
  • از جمله ویژگی بارزی که در ظاهر این گیاه دارویی وجود دارد برگ های این گیاه هستند. برگ های گل گاوزبان اصلی که به گل گاوزبان ایرانی نیز معروف هستند بسیار پهن تر و بزرگتر نسبت به برگهای گل گاوزبان غیر اصل می‌باشند.
  • مشخصه یا ویژگی بارز دیگر این محصول رنگ گل آن است. گل های گاوزبان ایرانی درشت تر و پررنگ تر هستند، اما رنگ های گل گاوزبان غیر اصل که عمدتا در کوه های زاگرس می‌روید، و به آن گل گاو زبان اروپایی نیز گفته می‌شود اغلب به رنگ بنفش کمرنگ بوده و دارای گل های کوچکتری می‌باشند.
  • از لحاظ ویژگی های درمانی و خواصی که این محصول دارد، می‌‌توان گفت که نوع اصلی آن که به گاوزبان ایرانی هم مشهور شده است، دارای خواص بسیار عالی و بهتری نسبت به نوعی است که در دامنه کوه های زاگرس می‌روید.

 

 

ویژگی بارز انواع گل گاو زبان

قیمت روز گل گاو زبان اعلا

قیمت گل گاو زبان به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که از جمله آنها می‌توان به نحوه ی تولید گل گاو زبان اشاره نمود. برخی اوقات گل گاوزبانی که به بازار فروش ارائه می‌شود، دارای خلوص کامل نیست. به این صورت که برگ ها و ساقه های این گیاه را نیز با گل آن مخلوط کرده و به بازار فروش عرضه می‌کنند، در صورتی که خواص اصلی این گیاه فقط در گل آن نهفته است.

ما اقدام به فروش انواع بسیار با کیفیت و با خاصیت این محصول به صورت غیر حضوری و مستقیم نموده ایم. قیمت محصول ارائه شده توسط ما، کاملا عالی و استثنایی بوده و این قیمت مناسب به دلیل حذف  واسطه ها از خرید و فروش این گیاه دارویی و پرخاصیت می‌باشد.

 

قیمت روز گل گاو زبان اعلا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما