صادرات عمده گل گاوزبان طبیعی

صادرات عمده گل گاوزبان طبیعی در وهله اول توسط کارخانه هایی انجام می‌شود که این گیاه دارویی را پس از کشت توسط کشاورزان خریداری نموده و پس از فرآوری و خشک نمودن اقدام به بسته بندی این گیاه می‌نمایند.
سپس به کمک بازرگانان و تجار فعال در این زمینه اقدام به شناسایی بازار مصرف کشورهای خارجی می‌کنند و به این روش زمینه صادرات عمده این گل دارویی فراهم شده است.

صادرات عمده گل گاو زبان طبیعی

معرفی بهترین نوع گل گاوزبان

گل گاوزبان از جمله گیاهان دارویی به شمار می‌آید که امروزه برای درمان بسیاری از بیماری های روحی و جسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این گل دارای دو نوع ایرانی و اروپایی می‌باشد، که به طبع نوع ایرانی آن از کیفیت بهتری برخوردار می‌باشد، گل گاوزبان اروپایی درجه یک توسط وارد کنندگان گیاهان دارویی وارد ایران می‌شود. نوع ایرانی این گیاه دارای اندازه‌ای بسیار درشت می‌باشد و از ارزش دارویی بالایی نیز برخوردار می‌باشد.

 

در زمان خرید باید توجه شود که گل گاوزبان ایرانی خریداری شود، نوع اروپایی این گیاه دارویی در قسمت سرشانه، برگ و گل دارای مقداری شوره می‌باشد که موجب افزایش ادرار و عرق فرد مصرف کننده می‌شود.

از جمله ویژگی های بهترین نوع گل گاوزبان به شرح زیر است:

 

  1. این گیاه دارای گل هایی به رنگ بنفش می‌باشد و نوعی گیاه علفی به شمار می‌آید و دارای طول ۷۰ تا ۴۰ سانتی می‌باشد. این گیاه دارویی در مزارع و هم چنین زمین های بایر و دشت ها رشد می‌کند.
  2. این گل دارای ترکیبات شیمیایی به نام پتاس و نیترات می‌باشد و دلیل خواص دارویی این محصول نیز به دلیل وجود این دو ترکیب می‌باشد.
  3. تمامی قسمت های این گیاه ازجمله گل، ریشه و دانه آن دارای خواص دارویی می‌باشد. از بذر این گل برای تولید روغن های طبی استفاده می‌شود.
  4. از مهم ترین ویژگی های این گل می‌توان به طبیعت گرم این گل اشاره نمود که موجب درمان افسردگی می‌شود و بسیار نشاط آور است. این گیاه دارویی تصفیه کننده خون و هم چنین آرام کننده اعصاب می‌باشد.
  5. از مهم ترین ویژگی های این گل این است که عرق آور و ادرار آور می‌باشد به همین دلیل موجب می‌شود که در تقویت کلیه ها بسبار موثر باشد.
  6. این گل موجب درمان سرماخوردگی و همچنین درمان جوش های چرکین دهان و هم چنین آفت دهان می‌شود.
  7. منیزیم موجود در این گل در جلوگیری از بروز سرطان نیز موثر می‌باشد. این گیاه دارویی در درمان مخملک و هم چنین سرخک نیز بسیار موثر می‌باشد.

معرفی بهترین نوع گل گاوزبان

خرید مستقیم گل گاوزبان صادراتی

پخش کنندگان گل گاوزبان طبیعی از رابط هایی به شمار می‌آیند که می‌توان از طریق رابط های فوق اقدام به خرید مستقیم این گل دارویی از رابط های فوق نمود.

با خرید مستقیم خریداران می‌توانند محصولی با کیفیت را با قیمتی ارزان و به صرفه تهیه نمایند.

مراکز عرضه و فروش این گیاه دارویی علاوه بر فروش این گل در داخل زمینه صادرات گسترده آن را به کشورهای خارجی نیز فراهم نموده‌اند.

خرید مستقیم گل گاو زبان صادراتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما