صادرکنندگان بزرگ سیاه دانه فله‌ای

سیاه دانه فله توسط صادر کنندگان بزرگ این محصول در کشور های مختلف ارائه می‌شود و کسانی که می‌خواهند این سیاه دانه را با نرخ ارزان به دست آورند می‌توانند از طریق صادر کنندگان این محصول هم به بهترین کیفیت آن دسترسی داشته باشند و هم این که قیمت کمتری را برای آن پرداخت کنند.
صادرات این محصول توسط این صادرکنندگان با بسته بندی مناسب انجام می‌شود و این صادرات می‌تواند برای تولید کننده داخلی نیز سود مناسبی به همراه داشته باشد.

صادرکنندگان بزرگ سیاه دانه فله ای

از سیاه دانه خوب چه می‌دانید؟

سیاه دانه از دانه های گیاهی به رنگ سیاه است که اندازه ریزی دارد و بسیار کوچک می‌باشد.
این دانه می‌تواند در انواع ترشیجات به عنوان ادویه مورد استفاده قرار گیرد و در اصل بومی جنوب غربی آسیا می‌باشد که استفاده از آن برای بسیاری از بیماری ها بسیار رایج بوده است.

مصرف سیاه دانه می‌تواند خواص بسیار زیادی داشته باشد و از این دانه تحت عناوین سیاه تخمه، کمون اسود و کمون هندی نیز استفاده می‌شود.
این گیاه خاص دارای کاربرد و استفاده ۲ هزار ساله است و از آن در گذشته نیز برای درمان سنتی استفاده می‌شد.

 

سیاه دانه خوب دارای اندازه دانه های ریز و یکسانی است. همچنین رنگ آن کاملاً مشکی و پرکلاغی می‌باشد علاوه بر این دانه ها دارای روغن فوق العاده زیادی در بخش داخلی خود هستند و پوسته سیاه آن نیز تا اندازه‌ای ضخیم می‌باشد.
یکنواختی رنگ در این دانه می‌تواند کیفیت بالای آن را نشان دهد.

 

در ایران دو گونه از سیاه دانه وجود دارد که اولی سیاه دانه مزروع است که معمولاً آن را بر روی نان می‌پاشند تا ارزش تغذیه آن بالا رود. نوع دوم سیاه دانه دشتی وحشی می‌باشد که از آن برای تهیه روغن سیاه دانه استفاده می‌شود و دارای مصرف خوراکی و مالیدنی است.
این دانه وزن هزار دانه بالایی دارد همچنین فاقد هر نوع دانه های پوچ می‌باشد علاوه بر این همه آنها شکل و اندازه یکسانی دارند. دانه‌هایی با شکل های عجیب و غریب در آن دیده نمی‌شود.

 

سیاه دانه خوب کاملاً خشک است و رطوبت آن از بین رفته بنابراین به راحتی و در محیط نسبتاً خشک قابل نگهداری است. می‌توان آن را به مدت زیادی نگهداری کرد. همچنین این دانه به خصوص ترکیبات غذایی بسیار با ارزش دارد و همه گونه های آن می‌توانند کاربرد درمانی داشته باشند.

 

بهترین این سیاه دانه معمولاً دارای نوک تیز و انتهای پهن است علاوه بر این بوی بسیار مشخص و واضحی دارد که از بین همه دانه های دیگر به راحتی قابل تشخیص است. این دانه به خصوص از نظر پروتئین فقیر است ولی روغن موجود در آن زیاد و با کاربردهای فراوان است.

بهترین این سیاه دانه دارای پوست نازک تر و گوشت بیشتر است ولی در عین حال وجود پوسته ضخیم می‌تواند در نگهداری طولانی مدت آن بسیار تاثیر گذار باشد و به این ترتیب باعث می‌شود که این نوع سیاه دانه مدت زمان بیشتری ماندگاری داشته باشد.

از سیاه دانه خوب چه می دانید؟

طرز تهیه روغن سیاه دانه

روغن سیاه دانه می‌تواند فواید فراوان داشته باشد و برای درمان بیماری ها همچنین جهت زیبایی مورد استفاده قرار گیرد.
این روغن خاص می‌تواند برای موها بسیار مفید باشد و به رشد موهای ابرو کمک کند و برای درمان لاغری نیز مناسب است. چنانچه با استفاده از دستگاه روغن گیری نسبت به استخراج این روغن اقدام شود خواص آن چند برابر خواهد شد.

 

یکی از ساده ترین روش ها برای به دست آوردن روغن سیاه دانه استفاده از دستگاه روغن گیری است. همچنین استفاده از این دستگاه ها بسیار ساده است و توسط هر کسی قابل استفاده می‌باشد.
در این دستگاه‌ سیاه دانه از یک طرف وارد مغز می‌شود و از طرف دیگر تفاله آن خارج و روغن نیز به صورت جداگانه استحصال می‌گردد. به این ترتیب این دستگاه می‌تواند نقش بسیار مهمی در روغن گیری داشته باشند.

 

برای تهیه آسان روغن ابتدا باید یک دستگاه روغن گیری فراهم کرد و از نحوه کارکرد آن به خوبی مطلع شد.
این دانه حاوی ۳۵ درصد روغن است که با استفاده از این دستگاه به راحتی استحصال می‌شود. برای استخراج روغن دانه ها ابتدا کاملاً تمیز گردند سپس خشک شوند و بعد از این که هر کثیفی و گرد و غبار از آن پاک شدند دانه ها درون دستگاه ریخته می‌شوند.
دستگاه باعث وارد آمدن فشار مکانیکی به دانه ها می‌شود و به این ترتیب روغن از آن خارج می‌گردد.

 

در ابتدا تفاله سیاه دانه از دستگاه خارج می‌شود سپس اندکی طول می‌کشد تا روغن خارج گردد.
تفاله به صورت جداگانه و روغن به صورت مجزا از دستگاه خارج می‌شود و می‌تواند با استفاده از قرار دادن بطری در محل خروجی روغن آن را به دست آورد.

 

روش های مختلف دیگری نیز برای استخراج روغن سیاه دانه وجود دارد که از نظر اقتصادی نسبت به استفاده از دستگاه روغن گیری چندان به صرفه نیستند. همچنین در آن ها از حلال ممکن است استفاده شود که ارگانیک بودن روغن به دست آمده با سیاه دانه را زیر سوال می‌برند.

خواص سیاه دانه برای سیستم ایمنی بدن

برخی شواهد علمی وجود دارد که نشان می‌دهد سیاه دانه ممکن است به تقویت سیستم ایمنی بدن، مبارزه با سرطان، جلوگیری از بارداری و کاهش واکنش های آلرژیک با ترکیباتی به عنوان آنتی هیستامین کمک کند اما هنوز اطلاعات کافی در مورد انسان وجود ندارد.

 

سیاه دانه حاوی بیش از ۱۰۰ جزء ارزشمند است و منبع قابل توجهی از اسیدهای چرب، پروتئین ها، کربوهیدرات ها و سایر ویتامین ها و مواد معدنی است.
امروزه از آن به عنوان منبع خوب انرژی برای سم زدایی و جوان سازی بدن، کمک به هضم، تقویت سیستم ایمنی طبیعی بدن و تسکین سرفه و سرماخوردگی استفاده می‌شود.

 

خواص ضد التهابی سیاه دانه برای شرایطی مانند روماتیسم و بیماری های التهابی در سال ۱۹۶۰ توسط گروهی از دانشمندان گروه داروسازی کالج کینگز در لندن مورد مطالعه قرار گرفت.
آنها روغن سیاه دانه و تیموکینون آن را به عنوان یک عامل ضد التهابی آزمایش کردند. آنچه آنها کشف کردند این بود که روغن سیاه دانه دارای فعالیت آنتی اکسیدانی است و انواع خاصی از هورمون های بافتی موضعی کوتاه مدت مسئول التهاب را مهار می‌کند.

 

آنتی اکسیدان های موجود در روغن سیاه دانه به کاهش سرعت تخریب غضروف کمک می‌کند. همچنین پیشنهاد کرد که سایر ترکیبات موجود در روغن ممکن است مسئول افزایش واکنش های ضد التهابی در سلول ها باشند.
سیاه دانه منبع غنی از آنتی اکسیدان ها، اسیدهای چرب ضروری، پروتئین ها و کربوهیدرات های پیچیده است که بیشترین ترکیب مورد مطالعه آنتی اکسیدان تیموکینون است.

 

توانایی قوی آن برای محافظت از سلول ها در برابر آسیب رادیکال های آزاد و حفظ یکپارچگی و عملکرد سلول، سیاه دانه را به یکی از مهم‌ترین گیاهانی که برای حفظ سلامت سیستم ایمنی مورد استفاده قرار می گیرد تبدیل کرده است.
سیاه دانه همراه با خواص ضد باکتریایی، ضد قارچی و ضد ویروسی آن برای کسانی که به دنبال یک روش طبیعی برای تقویت ایمنی خود هستند گزینه عالی است.

خواص سیاه دانه برای سیستم ایمنی بدن

تقویت قوای جنسی با سیاه دانه

از میان انواع مختلف دانه‌های گیاهی سیاه‌دانه موثرترین آنها در تقویت قوای جنسی به شمار می‌رود که هم می‌تواند استروژن و هم پروژسترون را تحت تاثیر قرار دهد.
این دانه ها می‌تواند باعث باز کردن قاعدگی در زنان شود همچنین مصرف آن به همراه عسل می‌تواند برای درمان درد رحم بعد از زایمان کاربرد داشته باشد.

 

این محصول می‌تواند باعث برطرف کردن استرس و ضعف اعصاب شود. به این ترتیب قوای جنسی را به مقدار زیادی می‌تواند افزایش دهد.
سیاه دانه می‌تواند در قوی کردن قوای کمر بسیار موثر واقع شود به این معنی که این دانه با ترکیبات ویژه‌ای که دارد می‌تواند قدرت کمر را افزایش دهد. به این ترتیب به افزایش فعالیت جنسی مردان کمک می‌کند.

 

این محصول به شکل روغن می‌تواند تاثیر شگفت انگیزی در افزایش میل جنسی داشته باشد چون دارای طبع گرمی است و همراه با عسل می‌تواند باعث افزایش میل و غریزه شود.
نقش روغن سیاه دانه در بزرگ کردن آلت تناسلی نیز بسیار مهم است به طوری که استعمال موضعی این روغن می‌تواند باعث بزرگ شدن آلت تناسلی شود.
همچنین مصرف سیاه دانه و روغن آن باعث کمک به درمان ناباروری در مردان می‌شود به طوری که مصرف این روغن می تواند تعداد اسپرم را بالا ببرد. همچنین برای افرادی که با مشکل ناباروری مواجه هستند مصرف این روغن می‌تواند تعداد اسپرم‌ها را بالا ببرد.

 

از جمله تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است این مطلب را به اثبات رسانده که مصرف روزانه ۲.۵ میلی لیتر روغن سیاه دانه می‌تواند در افزایش تعداد اسپرم ها و قدرت حرکت آنها همچنین افزایش حجم منی بسیار موثر باشد.
این روغن خاص همچنین می‌تواند برای درمان زود انزالی به عنوان یک معجزه گر عمل کند.

پخش انواع سیاه دانه فله‌ای

انواع سیاه دانه به شکل فله توسط عرضه کننده این محصول به بازار می‌تواند در اختیار خریداران قرار گیرد و کسانی که به این دانه نیاز دارند می‌توانند این سیاه‌ دانه طبیعی را در پخش مستقیم آن تامین کنند.
این سیاه دانه تولید ایران یکی از بهترین ها در جهان است زیرا از نظر ارزش مواد مغذی و ترکیبات موجود در آن سرآمد همه سیاه دانه ها است.

 

سیاه دانه ارگانیک با کیفیت درجه یک در پخش این محصول به خریداران آن ارائه می‌گردد و کسانی که مایل به تهیه این سیاه‌ دانه هستند می‌توانند از طریق پخش این محصول نسبت به سفارش آن برای خود اقدام کنند.
پخش به صورت سراسری صورت می‌گیرد به این معنی که مشتریان از سراسر ایران می‌توانند با این فروشنده و عامل پخش در ارتباط باشند و به این ترتیب بهترین این سیاه دانه را به دست آورند.

 

این محصول از طرف شبکه‌های انتقال محصول در سراسر کشور ارائه می‌شود و این شبکه توزیع می‌تواند نیاز مشتریان را در دورترین نقاط کشور نیز برآورده سازد و به آنها این امکان را دهد که به هر مقدار از این سیاه دانه عمده دسترسی داشته باشند.

پخش انواع سیاه دانه فله ای

فروش تضمینی سیاه دانه فله‌ای

در فروش تضمینی سیاه دانه درجه یک فله‌ای بهترین انواع سیاه دانه با قیمت مناسب ارائه می‌گردد. این محصول از نظر کیفیت از هر جهت تضمین می‌شود.
فروش این محصول در سراسر کشور با قیمت ارزان انجام می‌شود و خریداران قادر خواهند بود بهترین این سیاه دانه را برای هر نقطه از کشور که مایل هستند درخواست نمایند.

 

در فروش تضمینی تنها کیفیت محصول نیست که لحاظ شده است بلکه قیمت آن نیز بسیار مناسب است. همین مسئله باعث شده است تا خریداران از سراسر کشور بتوانند ارزان‌تر آن را تهیه کنند و حتی صادرات آن را به کشورهای دیگر نیز با قیمت بسیار مناسب انجام دهند.
به این شکل این محصول ایرانی می‌تواند با نرخ ارزان تر به دست صادر کنندگان و مشتریان خارج کشور نیز برسد.

فروش به این شکل می‌تواند همه خریداران را مطمئن کند تا بتوانند این محصول را مستقیما به کشورهای دیگر ارسال کنند یا مستقیما آن را در بسته بندی برای ارائه آن به شکل خرده استفاده نمایند.

قیمت باورنکردنی انواع سیاه دانه فله

انواع سیاه دانه طبیعی فله را می‌توانید با قیمت باور نکردنی و بسیار ارزان از فروشنده این محصول درخواست کنید و به این ترتیب بهترین این سیاه دانه را با نرخی باورنکردنی برای خود تامین نمایید. خریداران عمده می‌توانند جهت اطلاع از قیمت این محصول با فروشنده و به روش‌های متفاوت ارتباط داشته باشند و اطلاعات مورد نیاز را برای قیمت این محصول به دست آورند.

 

قیمت باورنکردنی این سیاه دانه می‌تواند برای فروش آن بسیار مناسب و ایده آل باشد. به این معنی که هم خریدار عمده سیاه دانه از قیمت دستیابی به آن راضی خواهد بود و هم خریدار نهایی این محصول که برای اهداف گوناگون از جمله روغن گیری یا استفاده در فرآورده های مختلف غذایی آن را تهیه می‌کند از این قیمت و کیفیت سیاه دانه رضایت کافی را خواهد داشت.

 

برای اطلاع دقیق و بروز از قیمت این سیاه دانه می‌توانید به طور مستقیم با فروشنده آن تماس بگیرید و نرخ‌ها را جویا شوید.
همچنین ارائه این محصول به شکل فله باعث می‌شود که تهیه آن ارزان تر انجام شود و به این ترتیب برای هر تن یا هر کیلو از این محصول هزینه کمتری پرداخت گردد.
این نرخ پایین باعث می‌شود تا خریداران از تجارت سیاه دانه مرغوب بیشتر منتفع شوند و صادرات این محصول برای آنها درآمد بیشتری به همراه داشته باشد.

قیمت باورنکردنی انواع سیاه دانه فله

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما