عرضه ویژه گل گاو زبان بسته 80 تایی

شاید آنچه با شنیدن نامگل گاو زبان بسته 80 تایی به یاد می آورید تاثیرات آرام بخشی این گیاه بوده که از گذشته، دم کرده آن برای درمان ناراحتی و اضطراب به کار می رفته است. گل گاو زبان ایرانی مرغوب با اثرات دارویی خود جایگاه ویژه ای در طب سنتی ایرانی داشته و تا امروز مورد استفاده وسیع قرار گرفته است و دارای بازار فروش عالی است.

عرضه ویژه گل گاو زبان بسته 80 تایی

مشخصات گل گاو زبان بسته 80 تایی

مشخصات گل گاو زبان بسته 80 تایی خانواده گاو زبانیان (Boraginaceae) خانواده ای از گیاهان بوده که با داشتن گونه های گل گاوزبان اعلاء و گاو زبان شهرت یافته اند. سه گونه با نام گاو زبان در این خانواده وجود دارند که باعث ایجاد تشابه و شناخت نا درست آن ها بین افراد حتی داروسازان و عطاران شده است.

گل گاوزبان بسته بندی ایرانی اصل که در طب سنتی ایران خواص زیادی برای آن مطرح گردیده در واقع گیاهی با نام علمی Echium amoenum می باشد. این گیاه علفی، دو یا چند ساله بوده که تا ارتفاع 90 سانتی متر هم رشد می کند. گلهایی درشت و ارغوانی رنگ شبیه به گل های انار دارد و تخم آن دایره ای و لعابی است. روی تمام قسمت های گیاهان خانواده گاو زبان کرک های ریزی مشاهده می گردد که به شناخت آنها کمک می نماید. این گیاه بومی کشور ایران و خودرو بوده و تنها در دامنه رشته کوه های البرز رویش دارد. اما دو گونه دیگر این خانواده که گاهی باگل گاوزبان خالص ایرانی اشتباه گرفته می شوند محل رویش متفاوتی دارند.

گل گاو زیان ایرانی را به علت خودرو بودن و رویش در کوه ها گل گاوزبان پودر شده کوهی یا وحشی نیز می نامند و نام دیگر آن نیز گل افعی می باشد.

قسمت دارویی مورد استفاده این گیاه گل های زیبای ارغوانی است که پس از خشک شدن به رنگ بنفش در می آیند. و از این گل ها چای یا دمنوش خوش رنگ و خوش طعمی تهیه می گردد. برای داشتن گل گاوزبان تازه مرغوب باید هنگام چیدن گلها دقت شود تا به آنها آسیبی نرسد و به صورت درشت خشک شوند. پس از خشک شدن نیز باید مراقب بود تا گلها خرد نشوند.

طبیعتگل گاوزبان خشک ایرانی در طب سنتی گرم و تر ذکر شده است و بنابراین طبعی معتدل دارد. برای تهیه چای یا دمنوش این گیاه حدود 5 گرم از گل های خشک شده آن را می توان در حدود یک لیوان آب جوش در حدود 10 دقیقه دم کرد. و مصرف بیش از 5 گرم در روز توصیه نمی شود. برای اینکه این دمنوش طعم بهتری داشته باشد افزودن لیمو عمانی یا آب لیمو پیشنهاد می شود. و اگر طعم شیرینی را بیشتر می پسندید افزودن کمی عسل یا نبات می تواند لذت شما از این دمنوش را کامل گرداند.

گل گاوزبان طبیعی جهت تقویت قلب، و کاهش اضطراب بسیار مفید می باشد و همچنین افراد پرخاشگر که به سرعت عصبی می شوند می توانند جهت آرامش از آن استفاده نمایند.

ترکیبات فلاوونوئیدی موجود در این گیاه نیز جهت درمان سرما خوردگی و تنگی نفس مفید می باشد. این گیاه شکم را نرم می کند و بنابراین جهت خروج اخلاط سوداوی مضر از بدن بسیار مفید می باشد. اما افراد مبتلا به فشار خون بهتر است کمتر از این گیاه مصرف نموده و یا حتما آن را با آب لیمو میل نمایند.

ترکیب دم کرده این گیاه با سنبل الطیب نیز اثرات آرام بخشی آن را دو چندان می کند.

آشنایی با ارزش تغذیه ای گل گاو زبان

همان طور که ذکر شد گل گاو زبان گیاهی خودرو و ارزشمند بوده که در اردیبهشت تا شهریور ماه می روید. با توجه به رویش محدود این گیاه در کوه های البرز و الموت دسترسی به این گیاه برای همه آسان نیست. گلهای سالم این گیاه در این قسمت از مطلب و عنوان موجود می‌خواهیم تا درباره راهنمای انتخاب گل گاو زبان ایرانی مرغوب و سایر نمونه ها مطالب بسیار کاربردی و مفیدی را ارائه کرده و به بررسی بیشتر محصول مورد نظر و نکاتی که در هنگام خریدن باید مصرف کنندگان رعایت کنند بپردازیم تا از این طریق آنها بتوانند با شناخت کافی و خوبی که نسبت به محصول مورد نظر و نکاتی که در هنگام انتخاب آن باید رعایت کنند به دست آورده و در نهایت نمونه های تازع و درجه یک از آن را تهیه کرده و به صورت های گوناگون مصرف نمایند.

لازم است بدانید که در انتخاب محصول مورد نظر در موارد و نکات بسیار گوناگونی مورد توجه قرار داده شود تا در نهایت توان محصولی بسیار با کیفیت و تهیه کرده و مورد استفاده قرار بدهیم تا بتوانیم از ویژگی‌ها و مزیت‌های موجود در آن نهایت استفاده و بهره را ببریم.

نکته مهم دیگری که در انتخاب این محصول بایستی به آن دقت کنیم این است که ظاهر محصول حتماً بایستی سالم و درجه یک بوده و هیچ گونه ایراد و مواد زائدی در آن مشاهده نشود تا بتوان گفت این محصول از میزان کیفیت بسیار عالی و فوق العاده ای برخوردار بوده و بهترین و مناسب ترین گزینه برای خریداران و مصرف‌کنندگان می‌باشد.

بهتر است در حین انتخاب و خرید گل گاو زبان مرغوب به قیمت آن نیز توجه داشته باشیم زیرا ممکن است افرادی سود جو در این زمینه محصولات بی کیفیت و نامرغوب ای را با قیمت بسیار بالا برای مشتریان عرضه کرده و یا نرخ ارزان را برای آنها در نظر بگیرد تا از این طریق آنها را گمراه کند بنابراین این عزیزان بایستی با اطلاع کامل از نرخ محصول نمونه با کیفیتی از آن را خریداری کنند. که به خوبی خشک شده و کهنه نشده باشند از کیفیت بیشتری برخوردار می باشد.

بررسی خواص شیمیایی گل گاو زبان

بررسی خواص شیمیایی گل گاو زبان گل گاو زبان صادراتی یکی دیگر از نمونه های مختلف این محصولات می باشد که در بازار به وفور یافت شده و با توجه به داشتن کیفیت بی نظیر و ویژگی های مطلوب در کنار خواص فراوان این محصول توانسته با میزان و درصد فروش قابل توجهی روبرو شود.

مرجع پخش گل گاو زبان شیرین صادراتی محصولات بسیار تازه و مرغوبی را همراه با شرایط فوق العاده و ویژه در مقادیر مختلف عمده و جزئی بنابر سفارش مشتری عرضه کرده و می فروشد.

ما با ارائه و بیان توضیحات مختصر درباره مشخصات گل گاو زبان صادراتی می خواهیم تا موجبات آشنا کردن بیشتر و بهتر مصرف کنندگان و خریداران را به وجود آورده و در نهایت آنها را در انتخاب و خرید محصولی کاملا با کیفیت و پرخاصیت یاری برسانید تا آنها بتوانند به خوبی نیاز خود را تامین کرده و از ویژگیهای محصول مورد نظر بهره کافی را ببرند.

  1. از جمله مشخصات این محصول صادراتی می‌توان به این موارد اشاره کرد که معمولاً این نمونه‌ها به صورت بسته بندی شده و کاملا اصولی و بهداشتی در مقدار های مشتریان عرضه می شوند.
  2. بهتر است بدانید که دیگر مشخصه محصول مورد نظر شامل قیمت بسیار مناسب و در حد اعتدال میباشد که موجب شده تا افراد بسیار زیادی توانایی خرید و استفاده کردن از آن را داشته باشند.

بهترین طریقه دم کردن گل گاوزبان

گل گاو زبان طبیعی یکی از گیاهان خوراکی و دارویی بسیار عالی و مرغوب محسوب می‌شود که با قیمت خاصی ارائه می گردد. همچنین یکی از گیاهان محبوب و مشهور میان مردم است. می‌توانیم بگوییم گل گاو زبان از خواص مختلفی برخوردار است و نقش بسیار مهمی در طب سنتی دارد. ایرانیان از گذشته های دور تا به اکنون، با خشک کردن گلبرگ‌ها و برگ‌های این نوع گیاه مرغوب از آن به عنوان شربت‌های مختلف و دمنوش استفاده می‌کردند.

این نوع گیاه طبیعت گرمی دارد. گل گاو زبان طرفدارهای بسیار زیادی در کشور های مختلف جهان دارد. این محبوبیت به دلیل دارا بودن خواص بسیار زیاد و متنوع این نوع گیاه است. از خواص این نوع گیاه می‌توان اشاره کرد به اینکه: دارای ویتامین های B، ویتامین C، کلسیم، آهن و…… است. از آنجایی که این نوع گیاه دارای کلسیم است پس مانع از بیماری پوکی استخوان و تخریب دندان‌ها می‌شود. پس مصرف این نوع گیاه برای افرادی که از بیماری پوکی استخوان رنج می‌برند بسیار ضروری خواهد بود. همچنین از آنجایی که دارای آهن است. برای کم‌خونی و فقر آهن بسیار مفید خواهد بود.

گل گاو زبان در درمان کردن سرفه های پیاپی در اثر بیماری سرماخوردگی نقش بسزایی را ایفا می‌کند و همچنین منبع خوبی برای پایین آوردن نوع تب در اثر آنفولانزا کمک بسیار بزرگی است. مصرف آن برای افرادی که دچار آسم هستند دو یا سه بار در روز توصیه می‌شود.

گل گاو زبان گزینه خوبی برای درمان بیماری های پوستی نظیر، خشکی پوست، جوش‌های عصبی و بسیار دردناک و خارش و….. است. از آنجا که گل گاو زبان شیرین و بسیار طبیعی، یک نوع گیاه خودرو محسوب می‌شود. پس در انتخاب این نوع گیاه مرغوب و پرکاربرد با مشکل مواجه نخواهیم شد.

سفارش گل گاو زبان بسته 80 تایی

سفارش گل گاو زبان بسته 80 تایی همانطور که گفته شد، رشد گل گاو زبان در مناطق گرمسیری به صورت خودرو امکان پذیر است. با آب و هوای گرم سازگاری دارد. و رشد آن در این موقع سال افزایش می‌یابد. از مناطق گرمسیری که رشد گل گاو زبان در آن امکان پذیر است، می‌توان به رودسر اشاره کرد.

علاوه بر اینکه این نوع گیاه، یک نوع گیاه دارویی و خوراکی است. دارای شرایط سازگار با بیشتر شهرهای ایران است. اگر گل گاو زبان تازه را دم کنیم و همراه با کمی لیمو عمانی مخلوط کنیم. یک دمنوش کاملا عالی و خوب برای درمان سرماخوردگی بدست می‌آوریم. ریشه اصلی گل گاو زبان از دمشق است. گل گاو زبان از فواید بسیار زیادی برخوردار است. از جمله آن میتونیم به تقویت روان اشاره کرد.

از دیگر خواص مهم گل گاو زبان این است که: ادرار آور و عرق آور است، آرامش دهنده است، گل گاو زبان تازه، کلیه را تقویت می‌کند، از بیماری سرماخوردگی جلوگیری می‌کند و در درمان آن نقش بسزایی دارد. در پیشگیری از آلزایمر نقش بسیار موثری دارد. پس برای افرادی که از بیماری آلزایمر رنج می‌برند مصرف آن بسیار موثر خواهد بود.

گل گاو زبان درجه یک را می‌توانیم از شهرهایی که در آنجا رشد بسزایی دارد و شرایط آب و هوایی برای رشد آن بسیار عالی است، تهیه کرد. از جمله شهرهایی که گل گاو زبان تازه در آنجا رشد بسیار زیادی دارد می‌توانیم اشاره کنیم به: شهریار، مشهد، کرد.

مهد آن اشکورات رحیم آباد رودسر با برداشت هفتاد و پنج درصد شناخته می‌شود.

خرید تضمینی گل گاو زبان بسته 80 تایی

مراکز فروش گل گاو زبان صادراتی جملات بسیار تازه و درجه یکی را همراه با شرایط فوق العاده و مطبوع در مقادیر مختلف با توجه به سفارش و درخواست مشتریان و در نظر گرفتن نرخ مناسب برای این عزیزان با کیفیت عالی عرضه کرده و به فروش می‌رساند تا نیاز مشتریان تامین شود.

تمامی خریداران و مصرف کنندگان گرامی برای اینکه با مراکز فروش این محصول ا شده و سپس خرید خود را از طریق آنها با شرایط بی‌نظیر انجام بدهند می‌توانند از طرق مختلف از جمله مراجعه به همین سایت اقدام نمایند. مشخصات گل گاو زبان اعلاء عبارت است از:

۱. رنگ برگ ها: رنگ گل گاو زبان با کیفیت، بنفش خوش رنگ و براق متمایل به آبی کبود بوده و اثری از کدری و یا تیرگی در برگ ها دیده نمی شود.

۲. اقلیم: نوع پرورش یافته این گیاه پر خاصیت در اقلیم کوهستانی نسبت به نوع کشت شده آن در مزارع قشلاق اعلا تر می باشد.

۳. اندازه برگ ها: برگ های گل گاو زبان کوهی که نوع بسیار با کیفیت این محصول است ریز تر از گونه پرورشی آن در باغ های جلگه ها می باشد.

۴. ظاهر برگ های خشکانده شده: برگ های گل گاو زبان خشک اعلاء که از آن برای تهیه دمنوش ها استفاده می کنند عاری از هر گونه چروک و گرد و غبار سطحی می باشد.

۵. سلامت برگ ها: برگ های این گیاه در صورت سالم و مرغوب بودن حالت لهیدگی نداشته و هرگز برگی به برگ دیگر نمی چسبد.

۶. عطر و طعم: گل گاو زبان اعلاء عطری و طعمی خوش و عاری از بوی کهنگی و یا بوی نم و رطوبت را دارنده است.

با توجه به نکات فوق به راحتی می توانید گل گاو زبانی اعلاء را تهیه نموده و از مصرف آن نهایت لذت را ببرید.

صادرات انواع گل گاو زبان بسته 80 تایی

صادرات انواع گل گاو زبان بسته 80 تایی گل گاو زبان عموما در مناطق کوهستانی و باغ های خانگی توسط افراد محلی همان نواحی کشت می شود. البته میزان قابل توجهی از آن در زمین های جلگه ای پروش می یابد که دارای برگ های پهن با جثه درشت تر نسبت نوع کوهی آن می باشد.

این گیاه در طب سنتی یکی از بهترین داروها برای درمان بیماری های متعددی از جمله کاهش استرس و کمک به عملکرد بهتر دستگاه قلب، سرما خوردگی های شدید و جزئی، جلوگیری از زوال عقل و… می باشد.

فروشنده گل گاو زبان اعلاء این گیاه را در تمام فصول به صورت خشک شده موجود داشته و نوع تازه آن تنها در فصل برداشت این محصول از فروشگاه ها قابل خریداری می باشد.

قطعا نوشیدن یک لیوان چای گل گاو زبان بعد از یک روز پر استرس، یکی از بهترین نوشیدنی ها برای شما می باشد.

همچنین نوشیدن دمنوش این گیاه که تسکین دهنده قوی دستگاه عصبی بدن است به افرادی که تحت شرایط کاری سخت، فشار زیادی را متحمل می شوند پیشنهاد می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما