عرضه کننده گل گاوزبان درجه یک

گل گاوزبان درجه یک از گیاهان دارویی پرمصرف در کشور است که قابلیت های درمانی منحصر به فردی دارد. تولید این محصول با شیوه های ارگانیک در بسیاری از نقاط کشور روند عرضه و فروش آن در بازار را تسریع بخشیده است.
برای خرید عمده بهترین نوع گل گاوزبان از مراکز عرضه کننده معتبر بهترین راهکار چیست؟

 

 

عرضه کننده گل گاو زبان درجه یک

مشخصات گل گاوزبان درجه یک

گل گاوزبان گیاهی است که در مناطق مختلف کشور قابلیت کشت دارد. بهره برداری از آن جهت عرضه به بازار از همان سال اول کشت آغاز شده و دوره گل دهی هر بوته به حدود پنج سال می‌رسد. با شروع فصل بهار و از اوایل اردیبهشت ماه چیدن گل های بنفش گل گاوزبان از مزارع آغاز می‌شود و تا اواسط تیر ماه هر سال ادامه دارد.

 

در کشت اول به علت کوچک بودن بوته ها و گل دهی آنها دیرتر یعنی اواخر خرداد ماه شروع می‌شود. گل های این گیاه هنگام برداست بنفش کم رنگ است که پس از خشک شدن یکی دو درجه تیره تر می‌گردد.
از مشخصات ظاهری گل گاوزبان مرغوب باید به گلبرگ های درشت و رنگ یکسان آنها اشاره کنیم. هر چقدر که این محصول رنگ پررنگ تری داشته باشد تضمین کننده کیفیت و به کارگیری شیوه های ارگانیک در تولید آنها می‌باشد.

 

گل گاوزبان اصل طعم نسبتا شیرینی دارد اما معمولا برای افزایس اثربخشی آن هنگام تهیه دمنوش از نبات نیز استفاده می‌کنند. رنگ گل گاوزبان تازه نباید کدر باشد و بوی خاک ندهد.
البته باید اشاره کنیم که نگهداری این محصول در محیط خنک و به دور از تابش نور خورشید نیز اثر زیادی در حفظ تازگی و کیفیت آن دارد.

 

 

مشخصات گل گاو زبان درجه یک

انتخاب گل گاوزبان درجه یک

در بازار انواع گل گاوزبان به صورت فله‌ای و بسته بندی عرضه می‌شوند. نمونه های بسته بندی شده معمولا کاملا سورت می‌شوند و هیچ گونه ناخالصی ندارند. کیفیت این محصولات تحت تاثیر نوع گل گاوزبان و شیوه های تولیدی و فرآوری آن متفاوت است.

 

برای انتخاب و خرید گل گاوزبان ابتدا به کیفیت برگ ها و رنگ آن توجه کنید. اگر ترکیب محصول درصد برگ های شکسته شده زیاد باشد کیفیت آن مناسب نخواهد بود.
همچنین توصیه می‌کنیم مقداری از گل گاوزبان را برداشته و بو کنید. عدم بوی خاک و داشتن عطری مطبوع از نشانه های تازه بودن آن است.

 

در انتخاب گل گاوزبان درجه یک و بسته بندی توجه به تاریخ تولید، انقضاء و همچنین برند شرکت تولیدی تا حد زیادی می‌تواند تضمین کننده کیفیت آن باشد. از خواص و فواید مصرفی این گیاه دارویی نیز غافل نشوید، چرا که تاثیرات بی‌نظیری بر روی سلول های بدن دارد. چند مورد از این فواید عبارتند از:

 

  1. تقویت سیستم عصب مرکزی و جلوگیری از ابتلا به افسردگی
  2. مناسب برای رفع سردرد میگرن و عدم ابتلا به فشار خون
  3. قابلت درمان انقباض های رحم در خانم ها قبل از شروع دوره پریود
  4. کمک به درمان دردهای مفصلی و عضلانی به علت داشتن طبع گرم

انتخاب گل گاو زبان درجه یک

قیمت خرید گل گاوزبان درجه یک

قیمت گل گاوزبان درجه یک در بازار داخلی و خارجی تحت تاثیر هزینه های جانبی و درجه کیفی آن‌ها همواره با تغییراتی همراه است. هزینه های کلی تولید، برداشت و سورت کردن گل گاوزبان، حجم و وزن بسته بندی در کنار حجم سفارشات خریداران از عوامل تاثیرگذار در روند قیمت گذاری ها هستند.

 

برای صادرات این محصول نوسانات نرخ ارز معاملاتی و هزینه های بسته بندی متناسب با نیاز بازار هدف را نیز باید مدنظر قرار داد.
با توجه به افزایش حجم صادرات و عرضه این محصول به بازار داخلی، آگاهی از شیوه های خرید و فروش انواع گل گاوزبان اروپایی و ایرانی با شیوه های نوین می‌تواند به افزایش حاشیه سود منجر شود.

 

نمایندگان فروش این مرکز با سابقه طولانی در زمینه تولید، صادرات و توزیع انواع گل گاوزبان ارگانیک برای تامین این محصول به صورت عمده یا بسته بندی آماده همکاری با خریداران و فعالین بازار هستند.

 

 

قیمت خرید گل گاو زبان درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما