عرضه گل گاوزبان ایرانی اصل

همانگونه که می‌دانید از زمان های قدیم نام گل گاوزبان ایرانی اصل را بارها شنیدیم. به گونه‌ای که هر مادر بزرگی برای فرزندانش دمنوش گل گاو زبان بعد از یک خستگی روزانه را به چای و دم نوش های دیگر ترجیح می‌داد. این دمنوش دارای طبع گرم است و در تمام عطاری های سنتی وجود دارد و در بین مردم محبوبیت بی نظیری دارد.

 

 

 

عرضه گل گاوزبان ایرانی اصل

مشخصات گل گاوزبان ایرانی اصل

 

دم نوش گل گاو زبان ایرانی اصل به رنگ آبی متمایل به بنفش درآمده و دارای طبع گرم و بوی دل انگیز می‌باشد. این دم نوش بو و رایحه ای خاص دارد و با چند قطره لیمو ی تازه تازه و کمی عسل یا نبات نوش جان کنید و ترکیب این موارد بستگی به مزاج شما دارد.

 

این دم نوش گل گاوزبان به گونه‌ای می‌باشد که افرادی که با استرس و ناراحتی های اعصاب و پرخاشگری مواجهه هستند، تاثیر گذار و آرامش بخش است. وقتی گردش خون را منظم می‌کند. فرد احساس سبکی و شادابی خاصی رادر بدن خود مشاهده می‌کند.

 

 

گل گاو زبان اصل یک ساله و دارای شاخه بلند ۶۰ سانتی متری می‌باشد که ساقه ها و چوب های اطرافش خاردار می باشند. هنگامی که می‌خواهید چیده شود مواظب دستانتان باشید. چون با داشتن خارهای زیاد هنگام چیده شدن دست ها آسیب کمی می‌بینند و احساس درد پیدا می‌کند.

 

 

 

مشخصات گل گاوزبان ایرانی اصل

خواص گل گاوزبان ایرانی اصل

 

اگر دچار سرماخوردگی یا امروزه دچار ویروس کرونا شده باشید، دم نوش گل گاوزبان درجه یک می‌تواند در درمان شما بسیار موءثر باشد. اگر از گلودرد یا خشکی گلو اگر عذاب می‌کشید، با خوردن گل گاو زبان اصل قطعا بهبود می‌یابید و مقدار زیادی ویتامین c که در گل گاوزبان موجود است را جذب می‌کنید.

 

 

گل گاوزبان اصل در درمان سرماخوردگی تاثیر به سزایی دارد. این گیاه می‌تواند با ویتامین های موجود در دمنوش از سیستم دفاعی بدن تقویت کند. این دم نوش باعث می‌شود فشار خون و گردش خون تنظیم شده و قند خون را نیز بهبود می‌بخشد.

 

 

اکثر بانوان به دنبال دمنوش های گیاهی هستند که بتواند خستگی روزمره خود را با آن رفع کنند. ما می‌توانیم دم نوش گل گاو زبان را به شما پیشنهاد بدهیم. آقایان و خانم هایی که روزانه مشغله کاری زیادی دارند و مدام خسته و مضطرب هستند، می‌توانند با یک لیوان دم نوش به خستگی خود پایان دهند. زیرا دم نوش گل گاوزبان ضد اضطراب است

 

 

همچنین بانوان در دوران قاعدگی قطعا با کم خونی و ضعف های بدنی روبه رو می‌شوند که بسیار عصبی و پرخاشگر و بی اشتها شده و احساس بی حوصلگی، افسردگی را به خود می‌گیرند.

 

 

ما توصیه می‌کنیم از دم کرده این دم نوش گل گاو زبان میل کرده تا علائمی از جمله علائم خستگی و پرخاشگری جلوگیری شود و به سراغ او نیاید. همچنین مصرف این دم نوش در دوران قاعدگی به یک یا دو روز بسنده می‌کند و مصرف بیشتر از چندبار را برای زنان باردار نیز توصیه نمی‌شود.

 

 

 

خواص گل گاوزبان ایرانی اصل

توزیع گل گاوزبان ایرانی اصل

 

اگر به دنبال توزیع گل گاوزبان باشیم منشا اصلی گل گاوزبان در شمال و عطاری های سنتی و قدیمی می‌باشد. در تهران نیز توزیع گل گاوزبان ایرانی از تولید به مصرف و کاملا سالم و با روش سنتی خشک شده و بسته بندی شده می‌باشد.

 

شما می‌توانید از سایت اینترنتی آراد مستقیم و بدون واسطه خرید کنید. به دلیل خرید مستقیم قیمت دم نوش ها کاملا ارزان تر و با کیفیت بالا و بهترین بسته بندی به دست شما برسد. ما امروزه بر آنیم که بتوانیم نهایت رضایت مشتری را ببینیم و امید داریم که کشور ما برا محصولات و داروهای گیاهی و سنتی دارای رتبه بالا است و کاملا بی نیاز است.

 

 

توزیع گل گاوزبان ایرانی اصل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما