فروشندگان گل گاو زبان صادراتی

عرق زنیان طوبی از دسته‌ی گیاهان و گل‌های خودرو می باشد که در کوه های البرز و دامنه زاگرس رشد می‌کند. این گیاه در دسته‌ی گیاهان دارویی پر خاصیت و شفا پخش قرار می‌گیرد. به دلیل فایده‌ و خاصیت فراوان، گل گاو زبان صادراتی از جمله گیاهانی قرار دارند که به کشور های دیگر صادر می‌گردد‌.

 

در طب سنتی از این گیاه برای درمان شگفت انگیز بسیاری از بیماری روحی، روانی و‌ جسمی تجویز می‌گردید. امروزه نیز از این گیاه برای آرامش اعصاب، زیبایی پوست و خواب راحت بسیار زیاد استفاده می‌شود. این گیاه طبعی سرد و خشک دارد‌.

 

 

فروشندگان گل گاو زبان صادراتی

راهنمای انتخاب گل گاو زبان اصل

 

مشخصات و ویژگی‌ های گل گاو زبان اصل، از ویژگی‌های مهم ظاهری گل گاو زبان با کیفیت، رنگ بنفش کاربنی آن و انتهای گل به رنگ سفید است که نشان از کیفیت بالای این گیاه دارد. گل گاو زبان پرکلاغی از معرف‌ترین گل گاو زبان‌ها است که دارای گلبرگ های درشت می‌باشد. همچنین گلبرگ های خشک بدون چروک زیاد و صاف نشان از کیفیت بالای این گیاه است. فصل برداشت گل گاو زبان از اوایل اردیبهشت ماه بوده تا اواخر آن ادامه دارد.

 

بهترین و مرغوب ترین گل گاو زبان طبیعی و ارگانیک، نوع وحشی آن می‌باشد که داری انواع مواد معدنی و ویتامین مورد نیاز بدن می باشد که با مصرف آن می توان نیازهای اساسی را رفع کرد. حال به صورت مختصر چند نمونه گل گاو زبان وحشی را و فواید آن ها را با هم بررسی می کنیم.

 

گل گاو زبان ایرانی:  برای گاو زبان ایرانی خواص و فواید بی شماری وجود دارد که بسیار برای بدن مفید می باشد. مهمترین آن‌ها عبارتند از:

 1. تقویت کلیه ها
 2. رفع سرما خوردگی
 3. درمان برفک های دهان اطفال
 4. درمان بیماری سرخک و مخملک
 5. دارای مقادیر زیادی ویتامینc
 6. درمان برونشیت
 7. ادرار آور است
 8. آرام کننده اعصاب
 9. درمان سرفه های مزمن

 

گل گاو زبان اروپایی:  همانگونه که از نامش پیداست، بیشتر در مناطق اروپایی وجود دارد. دارای فواید و خاصیت فراوانی از جمله موارد زیر است:

 • تصفیه خون
 • مفید برای ذات الریه
 • دفع کننده سنگ کلیه
 • آرام کننده و نشاط آور
 • باز کننده صدا
 • دفع مواد سمی از بدن
 • درمان اگزما
 • درمان زکام

 

نحوه استفاده و‌ مصرف دمنوش گل گاو زبان: ابندا مقداری از گل گاو زبان را درون آب‌ جوش ریخته و اجاره دهید، برای چند دقیقه به صورت درست دم بکشد.

 

 

راهنمای انتخاب گل گاو زبان اصل

خصوصیات گل گاو زبان صادراتی

 

در جهان و ایران، خرید و فروش عرق زنیان اصل، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همین دلیل باعث شده است، تقاضای بالایی از مناطق دیگر و حتی کشورهای دیگر داشته باشیم. در‌حال حاضر به دلیل خواص و فواید گیاه، توجه زیادی از سراسر جهان را به خود جلب کرده است. برای صادر کردن گل گاو زبان به کشور های دیگر، گیاه باید دارای گلبرگ های درشت و‌ چروک کم‌تر و صاف باشد.

 

گل گاو زبان جای مناسب و درستی در بازار جهان مانند کشور های اطراف خلیج‌فارس، چین، ویتنام، برای خود باز کرده و از برجسته ترین مشتریان خرید آن می باشند. علاوه بر این باعث سود مالی زیاد برای کشور می‌شود‌. در نتیجه به اقتصاد کمک شایانی داشته باشد‌.

 

 

خصوصیات گل گاو زبان صادراتی

محل عرضه گل گاو زبان صادراتی

 

گل گاو زبان یکی از محصولات موجود در کشور می باشد که تقاضای بالایی به دلیل خاصیت بسیار زیادش برای صادرات از سایر کشور ها دارد. شرکت ها و فروشندگان زیادی هستند که برای عرضه گل گاو زبان، آن را از کشاورزان خریداری کرده اند. سپس در بسته بندی های مختلف آماده برای صادرات به کشورهای دیگر و همچنین فروشکاه های موجود در کشور ارسال می کنند.

 

قیمت و ارزش گذاری بسته به کیفیت، اندازه بسته بندی ها دارد. همچنین شما می توانید بدون نیاز به مراجعه به مراکز فروش از طریق سایت اعلام شده که عرضه کننده گل گاو زبان اصل و درجه یک هستند. محصول مورد نظر خود را با مشاوره گرفتن از امور مشتریان سایت با اطمینان خاطر از خرید محصول مرغوب خریداری کنید. همچنین در وقت خود نیز بسیار صرفه جویی می کنید و خریدی با سود بالا خواهید داشت.

 

 

محل عرضه گل گاو زبان صادراتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما