فروشگاه عرضه گل گاوزبان بسته ۸۰ تایی

اگر بعد از یک روز سخت کاری احساس خستگی کردید یا دچار سرماخوردگی شده باشید سرفه، گلودرد و تنگی نفس شما را اذیت می‌کند، ما دمنوش گل گاوزبان را به شما پیشنهاد می‌دهیم. انتخاب بسیار خوبی برای رفع این مشکلات به شمار می‌رود.

 

گل گاوزبان در بسیاری از فروشگاه و عطاری ها قابل دسترس می‌باشد. گل گاوزبان بسته ۸۰ تایی یکی از انواع مختلف بسته بندی ها به شمار می‌رود که برای راحتی مصرف کنندگان به این صورت عرضه می‌شود.

 

 

فروشگاه عرضه گل گاو زبان بسته 80 تایی

راهنمای انتخاب گل گاوزبان طبیعی

گل گاوزبان طبیعی را از کجا می‌توانیم تهیه کنیم؟

همه ما با تاثیر شگفت انگیز این گیاه دارویی بسیار مفید آشنایی داریم و یکی از الزاماتی است که باید در خانه داشته باشید.
امروزه به دلیل فراگیری طب سنتی و آشنایی اکثر مردم با خواص دارویی گیاهان، به خصوص گل گاوزبان مصرف این گیاه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگر بخواهید گل گاوزبان طبیعی را بشناسید به این نکات خوب دقت نمائید.

 

گلی که از گیاه گل گاوزبان می‌روید باید رنگ بنفش کاربنی باشد. قسمت انتهایی این گیاه سفید رنگ می‌باشد. همنشینی رنگ بنفش و سفید کنار هم بسیار زیبا جلوه می‌کند.
طول عمر این گیاه علفی، به یک سال می‌رسد و طول ساقه آن ۶۰ سانتی متر است. برگ نرم پوشیده از خارهای ریز موقع برداشت ممکن است کمی حساسیت در پوست دست شما ایجاد کند.

 

زیستگاه این نوع گیاه علفی دامنه کوه ها می‌باشد که گیاهی کاملا خودرو به شمار می‌رود و از برگ و گل این گیاه مصارف زیادی می‌شود. برای بهره گیری از خاصیت های بیشمار، این گیاه را خشک می‌کنند تا رطوبت خود را از دست دهد و به صورت دم کرده چای و عرق گل گاوزبان مورد مصرف قرار می‌گیرد.

 

 

راهنمای انتخاب گل گاو زبان طبیعی

مشخصات گل گاوزبان ایرانی چیست؟

  1. گل گاوزبان ایرانی اصل گیاهی است که در دامنه کوه‌های البرز و زاگرس می‌روید. این گیاه در کشورهای اروپایی هم وجود دارد اما نمونه ایرانی این گیاه درشت تر از نمونه های خارجی می‌باشد و از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است.
  2. اگر بخواهیم به فواید بیشمار این داروی طبیعی اشاره کنیم این است که در درمان سرماخوردگی تاثیر چشمگیری دارد و دوست بسیار صمیمی معده و دستگاه گوارش به شمار می‌رود.
  3. کسانی که دچار آلزایمر و فراموشی می‌باشند مصرف گل گاوزبان ایرانی بسیار توصیه می‌شود.
  4. کسانی که دچار استرس، اضطراب، دلشوره و نگرانی هستند با مصرف یک فنجان از این دمنوش به آرامش خواهند رسید.
  5. برای بیماری های دهان و دندان و رفع حرارت دهان بسیار مفید است.
  6. این گیاه بیماری هایی که به دلیل طبع سرد ایجاد می‌شود را از بین می‌برد و طبیعت گرم دارد.

 

نحوه استفاده این نوع گیاه دمنوش به این صورت است که مقداری از این گیاه را داخل لیوان ریخته و به تناسب آن آب جوش روی آن بریزید. روی بخار کتری یا سماور بگذارید تا به مدت ۱۰ الی ۲۰ دقیقه دم بکشد.
طعم دهنده های دیگر را نیز می‌توان در داخل آن استفاده کرد مانند گل محمدی، دارچین ،هل، نبات، لیمو عمانی و هر نوع طعم دهنده دیگر که مایل باشید از آن استفاده نمائید.

 

 

مشخصات گل گاو زبان ایرانی چیست؟

مرکز پخش گل گاوزبان بسته ۸۰ تایی

این داروی گیاهی توسط برخی از کشاورزان نیز مورد کشت قرار گرفته است. مرکز پخش گل گاوزبان و یا عطاری ها در بسته بندی های متفاوت در عرضه این گیاه فعالیت دارند.

 

گل گاوزبان بسته ۸۰ تایی جز یکی از بسته بندی های متنوع می‌باشد. شکل بسته بندی این محصول از عرضه آن به صورت کیلویی بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. به دلیل حمل آسان و شکل بسته بندی آن می‌توان داخل کیف، در آشپزخانه یا در مسافرت به عنوان یک داروی طبیعی به همراه داشته باشید.

 

 

مرکز پخش گل گاو زبان بسته 80 تایی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما