فروش استثنایی گل گاو زبان کیلویی

یکی از این گیاهان درمانی بسیار مهم که در طب سنتی دارای کاربرد فراوانی است و محبوبیت زیادی نزد مردم دارد گل گاوزبان است که در کتب قدیمی نیز به آن اشاره زیادی برای درمان بسیاری از بیماری ها و ناراحتی های شده است؛ این محصول به صورت کیلویی در فروش استثنایی آن به خریداران ارائه می‌شود و کسانی که مایل به تهیه آن هستند می‌توانند از این فروش نسبت به درخواست گل گاو زبان کیلویی اقدام کنند و گل گاوزبان را برای هر نقطه از کشور درخواست نمایند.

فروش استثنایی گل گاو زبان کیلویی

از گل گاو زبان چه اطلاعاتی دارید؟

از گل گاو زبان چه اطلاعاتی دارید؟ گل گاو زبان گیاهی یک ساله با ارتفاع تا 60 سانتی متر و ساقه ای پوشیده از خار است و این گیاه در دامنه کوه های البرز رشد می کند و گونه های زیادی دارد؛ قسمت مصرفی گیاه برگ و گل آن است وجالب است بدانید که پس از جنگ های صلیبی این گیاه از اسپانیا به اروپا آورده شد و در آنجا کاشته شدو چون ابوعلی سینا در کتاب خود (قانون) در مورد این گیاه صحبت کرده بود و آن را تکمیل کرده بود و این کتاب توسط اساتید پزشکی اروپایی پذیرفته شد ، این گیاه مورد توجه قرار گرفت.

طبیعت گل گاوزبان ایرانی گرم است. سرشار از آنتی اکسیدان ها، فلاونوئیدها، آنتوسیانین ها، گاما لینولئیک اسید، کولین ، ویتامین B و C، منیزیم، کلسیم، آهن و پتاسیم است؛ گل گاو زبان دارای خواص بسیار مفید و زیادی است از جمله این که باعث درمان سرفه می شود و اعصاب را آرام می کند که مشهورترین فایده آن است همچنین کلیه ها را تقویت می کند و در برابر سرما موثر است علاوه بر این بی اختیاری ادرار را درمان می نماید و برای در درمان برونشیت موثر است.

گل گاو زبان و برگ های آن تصفیه کننده خون هستند و التهاب و تورم کلیه را درمان می نماید همچنین در درمان سرخک و مخملک مفید است؛ برگ گاوزبان ایرانی یک داروی مفید برای ورم است و برگ های تازه آن دارای مقدار زیادی ویتامین C هستند که در برخی کشورها با سالاد خورده می شود.

مقدار مناسب و استاندارد این گیاه برای بزرگسالان 5 گرم گل خشک در حدود 250 سی سی آب جوش است که باید با کمی آهک خشک و تازه و مقداری آب نبات عسل جوشانده شود؛ افرادی که از فشار خون بالا رنج می برند باید بدانند که گل گاو زبان باعث فشار خون می شود. بنابراین توصیه می شود آنها آن را با چند قطره آهک یا آهک خشک بنوشند همچنین توصیه می شود که این چای گیاهی را با شکر یا آب نبات بنوشید و پس از خوردن شام آن را به یک نوشیدنی عالی تبدیل کنید.

استفاده از این گیاه در دوز زیاد یا طولانی به دلیل وجود مواد شیمیایی خطرناک به نام آلکالوئیدهای پیرولیزیدین (PAS)، می تواند باعث سرطان کبد شود یا به این اندام آسیب برساند؛ گل گاوزبان به دلیل وجود آلکالوئیدها (یک ترکیب سمی) می تواند برای زنان باردار و شیرده و کودکان مضر باشد همچنین مصرف بیش از پنج روز به طور مداوم، ممکن است در زنان باعث پریود شود. بنابراین پس از پنج روز استفاده اگر لازم است غذا را ادامه دهید سه روز صبر کنید و دوباره شروع کنید.

آشنایی با انواع گل گاو زبان

گیاه گل گاو زبان دارای گونه های متعددی است و هر کسی که هر یک دارای زیر شاخه های گوناگون هستند و یکی از انواع این گل مذکور نوع ایرانی آن است که شباهت زیادی به گل انار دارد و رنگ آن لاجوردی می باشد همچنین تخم به دست آمده از آن دارای شکل بیضی هستند و ظاهر لعابی دارند.

این گل در دامنه‌های کوه البرز به فراوانی یافت می‌شود و در قزوین نیز در کوه الموت فراوان است و گل های این نوع گیاه نسبت به نوع اروپایی آن درشت تر است و این مسئله یک مزیت عالی برای آن به شمار می‌رود؛ بیشتر مناطق شمالی این کشور از جمله گیلان نیز دارای مقدار زیادی از این گیاه هستند و گونه‌های مختلف آن که به صورت دو ساله یا چند ساله هستند در این مناطق به فراوانی که وجود دارند و در نواحی شرقی کشور نیز این گل را می توان یافت و رنگ های متنوع دیگری همچون آبی و بنفش را می تواند در این نمونه مشاهده کرد.

نوع دیگر این گیاه به گل گاوزبان اروپایی معروف است و گل های کوچکی دارد که رنگ آنها آبی روشن است و به طور خاص در کشورهای اروپایی رشد می‌کند اما نمونه‌هایی از آن نیز در اصفهان و آذربایجان دیده شده است؛ این گل شباهت زیادی به نوع ایرانی ان دارد اما از نظر خواص بین این دو تفاوت فراوان است.

نوع اروپایی این محصول به اندازه گونه ایرانی دارای خواص درمانی نیست و بر روی گل و برگ های این گیاه اروپایی معمولاً مقداری شوره وجود دارد که باعث می شود ادرار زیاد شود در حالی که این خصوصیت در نوع ایرانی این محصول مشاهده نمی‌شود

بررسی ساختار گیاه گل گاو زبان

بررسی ساختار گیاه گل گاو زبان گیاه گل گاو زبان یا Echium amoenum یکی از مهمترین گیاهان دارویی در طب سنتی ایران است که گلهای این گیاه به عنوان آنتی اکسیدان با اثرات ضد التهابی و ضد درد و ضد اضطراب و آرام بخش در طب عامیانه استفاده شده است و در سالهای اخیر اهمیت استرس اکسیداتیو آن در پاتوفیزیولوژی بسیاری از اختلالات انسانی تأیید شده است و توصیه می شود از این گیاه به عنوان مکمل غذایی استفاده کنید.

Echium amoenum یک گیاه چند ساله بومی منطقه ایران و قفقاز است که به “گل گاوزبان ایرانی” معروف است و یکی از مهمترین گیاهان دارویی در طب سنتی ایران برای بیماریهای عفونی، آنفولانزا و به عنوان ضد تب است که از 2200 متر بالاتر از سطح دریا رشد می کند و از آن نه تنها در طب عامیانه بلکه در آشپزی نیز استفاده می شود.

این گیاه دارای اثرات گوناگونی است که از مهمترین آنها می توان به اثرات ضد التهابی و ضد درد اشاره کرد همچنین خواص ضد باکتریایی، آنتی اکسیدانی و ضد ویروسی گل گاوزبان در مقالات مختلف نشان داده شده است و مطالعات اخیر فیتوشیمیایی E. amoenum نشان داد که مواد مختلفی با اثر محافظتی عصبی در آن وجود دارد و مطالعات بالینی بر روی گل مذکور اثربخشی آن در افسردگی و اختلالات اضطرابی را نشان داد.

گل گاو زبان که از اعضای خانواده Boraginaceae است یک گیاه بزرگ (60-100 سانتی متر) است که در مناطق شمالی ایران و در منطقه مدیترانه ای اروپا رشد می کند و گل ها به رنگ آبی روشن و ستاره ای نیز هستند و میوه آن از چهار دانه قهوه ای یا مایل به قهوه ای تشکیل شده است.

این گیاه مودار به گل گاوزبان معروف است و گلها و برگ های آن دارای اثرات ضد باکتریایی است همچنین در درمان استرس و افسردگی استفاده می شود علاوه بر این دارای 4 گونه است با این حال تنها دو مورد از آنها یعنی Echium vulgare و Echium amoenum در طب سنتی استفاده شده است.

این گل یکی از مهمترین گیاهان دارویی در طب سنتی ایران است و چای آن یکی از رایج ترین داروهای گیاهی است و تمام قسمتهای گیاه از جمله ساقه، برگ و گل دارای کاربرد دارویی هستند همچنین به طور گسترده ای به عنوان آرام بخش و تقویت کننده خلق و خو استفاده می شود و برای درمان سرفه، گلودرد و ذات الریه استفاده می شود.

گل گاو زبان برای تپش قلب مفید است

یکی از عوارضی که ممکن است هر فرد زندگی خود آن را تجربه کند یا کرده باشد تپش قلب است؛ قلب به طور نرمال در هر دقیقه بین ۶۰ تا ۱۰۰ بار ضربان دارد و اگر این مقدار به کمتر یا بیشتر از عدد مورد نظر برسد به آن تپش قلب می گویند و برای درمان تپش قلب و کنترل آن معمولاً گیاهان دارویی می توانند گزینه های بسیار مناسبی باشند.

گل گاوزبان یکی از مشهورترین آنها است که از قدیم به عنوان گیاهی گلی برای آرامش اعصاب کاربرد داشته است و همین آرامش است که باعث می‌شود ضربان قلب تنظیم شود؛ این گل از گیاهان علفی و بسیار پرطرفدار است که در درمان بیماری های قلبی و حتی بسیاری از بیماری‌های مغزی می‌تواند معجزه گر باشد.

نوع ایرانی این گل گاوزبان خشک شده از همه معروف تر است و باعث رقیق شدن خون خواهد شد و تقویت قلب و درمان اضطراب از جمله ویژگی‌های دیگر آن است و این گل خاص می‌تواند باعث کاهش فشار خون شده و به این ترتیب نقش مهمی در تنظیم تپش قلب ایفا می کند.

سفارش انواع گل گاو زبان کیلویی

سفارش انواع گل گاو زبان کیلویی انواع گل گاوزبان کیلویی توسط فروشنده این محصول قابل سفارش است و کسانی که مایل به تهیه این گل برای مراکز ارائه گیاهان دارویی و درمانی خود هستند می‌توانند این محصول را به صورت کیلویی درخواست کنند و به این ترتیب این محصول را برای خود به دست آورند.

سفارش نمونه های مختلف گل گاوزبان بسته بندی می تواند به صورت بسته بندی انجام شود و حجم های مختلف این گل به صورت کیلویی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد؛ سفارش انواع مختلف این گل نیز امکان پذیر است و خریداران می‌توانند نوع اروپایی و ایرانی این محصول را برای خود درخواست دهند.

بسته بندی خاصی برای ارائه این گل در نظر گرفته شده است تا کیفیت آن طی حمل و نقل زا کاهش ندهد به عنوان مثال از بسته‌بندی پلاستیکی خاصی برای آن استفاده می گردد تا هوا نتواند باعث کاهش کیفیت این محصول شود همچنین رطوبت نتواند در آن نفوذ نمایند.

گل گاوزبان پودری خالص به خوبی خشک شده است و ورود رطوبت به آن باعث می‌شود که کیفیت آن به مقدار زیادی کاهش یابد و نم هوا که می‌تواند وارد بخش خشک این گل شود با ترکیبات موجود در آن واکنش نشان دهد که در نتیجه آن احتمال کاهش ارزش درمانی آن وجود خواهد داشت.

پخش کنندگان برتر گل گاو زبان کیلویی

بهترین انواع گل گاوزبان به صورت کیلویی توسط پخش کنندگان برترین گل به خریداران ارائه می‌شود و کسانی که مایل به تهیه این گل برای اهداف مختلف هستند می‌توانند از طریق پخش کنندگان نیاز خود را به خوبی و با پایین ترین نرخ ممکن تامین نمایند.

ارتباط با پخش کنندگان گل گاوزبان فله ای مستلزم تماس مستقیم با آنها است زیرا در ارتباط غیرمستقیم واسطه‌ها دخالت دارند و این باعث می‌شود که شما به قیمت ارزان این محصول دسترسی نداشته باشید چون واسطه‌ها نیز نیاز خود را از طریق این پخش کنندگان تامین می‌کنید و آن را با قیمتی گران تر به شما می‌فروشند بنابراین قبل از هر چیز آشنایی شما با پخش کنندگان الزامی است تا بتوانید رابطه مستقیم و بی واسطه ای را با آنها ایجاد کنید و به این ترتیب نیاز خود را به این گل درمانی و خواص بی نظیر آن را تامین نمایید.

در نظر داشته باشید که دوری و فاصله برای این پخش کنندگان محدودیتی جهت ارسال ایجاد نمی کند و شما قادر خواهید بود حتی از دورترین نقاط کشور نیز این محصول را به درخواست کنید تا برای شما ارسال شود به این ترتیب از این محصول برای تامین نیاز مشتریان خود استفاده کنید یا لیست گیاهان دارویی موجود در فروشگاه خود را تکمیل نمایید چون بدون شک گل گاوزبان یکی از مهم‌ترین این گیاهان درمانی است که حتماً باید آن را در مغازه داشته باشید.

عرضه مستقیم انواع گل گاو زبان کیلویی

عرضه مستقیم انواع گل گاو زبان کیلویی انواع مختلفی از گل گاوزبان درجه یک کیلویی در عرضه مستقیم این محصول به خریداران ارائه می شود و کسانی که مایل به تهیه این گل هستند در این روش عرضه قادر خواهند بود هم هزینه کمتری برای خرید هر کیلوگرم از آن پرداخت کنند و هم این که محصول مورد نظر در حجم دقیق و سریع تر به دست آنها برسد زیرا اگر آن را از واسطه‌ها خریداری کنید واسطه‌ها نیز باید از فروشنده اصلی این محصول را تهیه کنند و به این ترتیب زمان دسترسی به آن طولانی تر خواهد بود.

عرضه مستقیم در فروش اینترنتی انجام می‌شود و به این ترتیب خریداران می‌توانند از همین سایت اطلاعات تکمیلی را در مورد این گل و قیمت روز که برای آن ارائه شده است دریافت کنند؛ خرید بی واسطه از طریق شبکه‌های اجتماعی نیز مقدور بوده و روش های متعدد دیگری نیز برای خرید این محصول وجود دارد با این وجود در هر یک از این روش ها عرضه مستقیم است و خریداران و مشتریان واقعی این محصول می توانند آن را ارزان‌تر به دست آورند و به این ترتیب با نرخ ارزانی که این گل را در اختیار بگیرند.

خریداران می‌توانند گل گاوزبان قیمت مناسب را در بسته بندی ویژه خود قرار دهند و برای آن برند سازی کنند که در نتیجه صادرات این محصول را نیز می‌توانند انجام داده و به این ترتیب فروش گل گاوزبان عمده می‌تواند برای آنها ارزش و درآمدزایی بالایی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما