فروش عمده گل گاوزبان اعلاء

گل گاوزبان، گیاهی است که خواص دارویی و درمانی بالایی دارد و مردم آن را به عنوان دمنوش استفاده می‌کنند. این گیاه از محدود گیاهانی است که هم از برگ آن استفاده می‌شود و هم از گل آن.
در فروشگاه مرکزی، انواع گل گاوزبان اعلاء توسط فروشندگان این بخش، در حجم انبوه و با قیمت مناسب به فروش می‌رسد. شما می‌توانید برای خرید آن به صورت حضوری یا اینترنتی اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

 

فروش عمده گل گاو زبان اعلاء

معرفی انواع گل گاوزبان اعلاء

انواع گل گاوزبان در طبقه بندی های گوناگون قرار می‌گیرند. طبق یک طبقه بندی به انواع زیر تقسیم می‌شوند:

 

  1.  Echium Amoenum Fisch: این نوع از گل گاوزبان در شمال ایران و در منجیل، عمار لو و چرم کش و سیاه بیشه، هرزویل، کندوان و مینودشت به عمل می‌آید.
  2.  Anchusa Italica Retz: این نوع گل گاوزبان، گیاهی دو ساله می‌باشد با برگ هایی از تارهای سفید و خاکستری و گل هایی به رنگ آبی است و در کشور ایتالیا می‌روید و مناطقی از شرق ایران در هریرود و شمال ایران در رودبار، مازندران، کن و سولقان، تبریز، یام، لرستان و اصفهان نیز می‌روید.
  3.  E. vulgare: این گل گاوزبان بیشتر در کشورهای اروپایی، آمریکا و آسیا رویش می‌یابد و گیاهی دوساله با ارتفاع یک متر به رنگ های آبی و سفید می‌باشند.
  4.  E. bouraeacum: گل گاوزبان مزبور، گیاهی بلند و با برگ هایی پرزدار می‌باشند که دارای گل های قرمز بوده که به صورت خوشه‌ای دیده می‌شوند و بیشتر در جزایر قناری، مشاهده می‌شود.
  5. در تقسیم بندی دیگری گل گاوزبان به دو نوع ایرانی و اروپایی طبقه بندی می‌شود ویژگی‌های این دو گونه را در زیر می‌آوریم:

 

گل گاوزبان ایرانی: این گل شبیه به گل انار و به رنگ آبی و دانه هایی گرد و لعابی می‌باشند. در دامنه البرز و کوه الموت می‌روید و گل های این نوع گل گاوزبان، درشت تر از نوع اروپایی می‌باشد.

گل گاوزبان اروپایی: این گل گاوزبان گل هایی به رنگ آبی روشن می‌باشد و علاوه بر اروپا در اصفهان و آذربایجان، یافت می‌شود و از لحاظ شکل و ظاهر به گل گاوزبان ایرانی، شباهت دارد.

معرفی انواع گل گاو زبان اعلاء

مرکز پخش گل گاوزبان اصل

در مرکز پخش، گل گاوزبان درشت درجه یک توسط همکاران ما در سراسر کشور، توزیع می‌شود. قیمت گل گاوزبان به کیفیت محصول نظیر تازه بودن، خیس یا خشک بودن، رنگ و اندازه آن و محل تولید بستگی دارد.
به علت تقاضای بسیار این محصول و سود خوبی که از کشت آن حاصل می‌شود، در ایران به صورت بی رویه کشت می‌گردد و علاوه بر تامین نیاز داخلی به کشورهای اروپایی و عربی و ژاپن صادر می‌شود.

 

گل گاوزبان تولید شده در بسته بندی های زیبا و بهداشتی و با درج تاریخ انقضا، توسط عرضه کنندگان گل گاوزبان اصل به مشتریان ارائه می‌شود.
شما نیز می‌توانید برای تهیه آن به صورت حضوری مراجعه نمایید و محصول با کیفیت بالا را در حجم عمده و با قیمت مناسب دریافت کنید. همچنین می‌توانید برای تهیه آن به صورت غیرحضوری و از طریق سفارش آنلاین اقدام نمایید.

مرکز پخش گل گاو زبان اصل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما