فروش گل گاوزبان ایرانی اصل

گل گاوزبان از اصلی ترین و پرمصرف ترین انواع گیاهان و مواد دارویی در طب سنتی می‌باشد که خواص و فواید زیادی داشته و برای بدن بسیار مفید می‌باشد.
این مجموعه یکی از مراکز عرضه گل گاوزبان ایرانی اصل است. گل گاو زبان وحشی اصل این مجموعه، دارای کیفیت بسیار عالی و درجه یک بوده و با تضمین کیفیت و قیمت به خریداران و مشتریان عزیز عرضه می‌گردد.

فروش گل گاوزبان ایرانی اصل

انواع گل گاوزبان ایرانی اصل را بشناسید

گل گاوزبان، در بسیاری از مناطق جهان از جمله ایران رشد می‌کند. گل گاوزبان ایرانی در چند نقطه از ایران وجود دارد.
در شرق و نواحی مرزی حریرود، در شمال ایران در بخش های گیلان و رودبار و مازندران و همچنین در اطراف تهران، فرقان و درکن، اصفهان و آذربایجان می‌روید.
گل گاوزبان های ایرانی، دارای نام علمی Echium amoenum می‌باشد و گیاهی چند ساله بوده که ساقه ها و برگ های آن دارای کرک های زبر و خشن می‌باشد.

 

گاوزبان ایرانی با گل گاوزبان اروپایی تفاوت‌های زیادی دارد. این دو از دو تیره متفاوت بوده و کاملا خواص متفاوتی دارد.‌
گل گاوزبان اروپایی از شمال قاره آفریقا به کشور اسپانیا برده شد و سپس از آنجا در تمام نقاط جهان گسترش یافت این نوع گل گاو زبان حتی در کشور ایران نیز وجود دارد.

 

گل گاوزبان ایرانی فقط و فقط بر روی دامنه های رشته کوه های البرز رشد می‌کند و گیاهی خودرو می‌باشد. گل گاوزبان ایرانی، یک گیاه چند ساله و علفی بوده با ارتفاع ۹۰ سانتی‌متر که قابلیت رشد دارد.
گل های گیاه گل گاوزبان ایرانی، دارای رنگ ارغوانی و بنفش می‌باشد. یکی از اصلی ترین ویژگی ها و خواص گل گاوزبان ایرانی خاصیت آرامبخش و کاهش دهنده فشار خون می‌باشد.

 

گل گاوزبان ایرانی، باعث تقویت حواس پنجگانه شده و دم کرده آن برای رفع حواس پرتی مفید می‌باشد. دم کرده این گیاه ایرانی همراه با عسل برای درمان گلودرد و تنگی نفس مفید بوده و سینه را نرم می‌کند. این محصول حاوی مواد مفید از جمله منیزیم، کلسیم، پتاسیم، آهن، روی و ویتامین های B و C می‌باشد.

انواع گل گاوزبان ایرانی اصل را بشناسید

عمده فروشی گل گاوزبان کیلویی

گل گاوزبان، از نظر طب سنتی خواص و فواید زیادی دارد و برای بسیاری از مشکلات و ناراحتی های جسمی تجویز می‌گردد.
بسیاری از افراد تفاوت گل گاوزبان ایرانی و اروپایی را تشخیص نمی‌دهند. بهترین راه برای دستیابی به گل گاوزبان ایرانی، خرید آن از مراکز معتبر می‌باشد.

 

این مجموعه یکی از عرضه کنندگان گل گاوزبان شیرین است. گل گاوزبان های این مجموعه دارای کیفیت بسیار عالی بوده و قیمت آنها با توجه به کیفیت این محصول بسیار مناسب و منصفانه می‌باشد.

عمده فروشی گل گاو زبان کیلویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما