قیمت خرید سیاه دانه فله

از زمانی که مردم سیاه دانه فله را به صورت خوراکی و غیر خوراکی مصرف کردند سطح تولید این دانه های روغنی در کشور به طور چشمگیری افزایش پیدا کرد. این دانه کوچک و سیاه رنگ را می توانید به صورت پودر شده درون ادویه جات استفاده کنید تا خواص خود را به خوراکی ها بدهد و باعث تقویت بدن شود. قیمت خرید این محصول روی بسته بندی آن درج شده و اگر خرید را به صورت فله ای انجام می دهید این قیمت کمتر خواهد بود.

قیمت خرید سیاه دانه فله

بررسی ویتامین های موجود در سیاه دانه

بررسی ویتامین های موجود در سیاه دانه سیاه دانه صادراتی حاوی ویتامین های زیادی بوده و به دلیل ارزش غذایی و تجاری توانسته بیشترین حجم فروش را در بازار خارجی داشته باشد.‌ ویتامین های موجود در آن عبارتند از:

  • اول اینکه دارای آنتی اکسیدان است بنابراین نمی تواند در تقویت سیستم ایمنی نقش مهمی داشته باشد به همین دلیل مصرف آن را به همراه فصل آن هم در وعده صبحانه توصیه می کنند چون می تواند تاثیرات مثبت و ماندگاری داشته باشد.‌
  • پتاسیم از دیگر مواد معدنی است که نقش مهمی در تقویت عضلات و ماهیچه ها و بافت ها دارو بنابراین با مصرف سیاه دانه می توانید دردهای عضلانی و گرفتی ماهیچه ها را برطرف کنید.
  • افرادی که کمبود کلسیم و درد مفاصل دارند می توانند از کلسیم این دانه کوچک نهایت استفاده را ببرند و دندان ها و اسکلت بندی محکم داشته باشند.
  • از دیگر ویتامین می توان به گروه B اشاره کرد که در رفع کم اشتهایی و افسردگی و خستگی نقش معنی دارد.
  • فیبر این دانه سیستم گوارش را هم به خوبی تقویت می کند.

مرکز فروش سیاه دانه ارزان

مرکز فروش سیاه دانه ارزان پخش کنندگان سیاه دانه خام محصول را به بازار فروش می رسانند تا ابتدا به دست خرده فروشان و سپس به دست مشتری برسد. برای اینکه در زمان پخش تعداد واسطه ها کم شود تولیدی این امکان را فراهم کرده تا مصرف کنندگان بتوانند به نمایندگی ها هم دسترسی داشته باشند و محصول را به صورت عمده و با نرخی مناسب تهیه کنند.

این مراکز فروش نرخ ارزان و کیفیت بالا اولویت کار خود قرار دادند چون این تنها راهی است که می توانند با نمونه های خارجی رقابت و رضایت مشتری را جلب کنند. هر مرکز حجم مختص به خود را دارد مثلا عمده فروشی برای فروش فله و عمده ای گزینه خوبی بوده و بیشتر خرده فروشان از این مرکز خرید می کنند.‌

فروشگاه ها و عطاری هایی که در تمام نقاط کشور دیده می شوند محصول را به صورت بسته بندی های کوچک و بزرگ عرضه می کنند و شما می توانید محصول را با نرخی که روی بسته بندی درج شده خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما