قیمت گل گاوزبان ایرانی اصل کیلویی

گل گاوزبان از گیاهان دارویی است که خواص و فواید بیشماری برای ما انسان ها به همراه دارد. از گل و برگ های این گیاه خشک می‌توان برای تهیه دمنوش و از دانه های آن برای گرفتن روغن استفاده کنند.
گل گاوزبان به دلیل طعم و عطر بی نظیر بسیار پر طرفدار می‌باشد. برای دریافت قیمت گل گاوزبان ایرانی اصل کیلویی به سایت حاضر مراجعه نمائید.

قیمت گل گاوزبان ایرانی اصل کیلویی

راهنمای خرید گل گاوزبان ایرانی اصل

امروزه دانشمندان زیادی گیاهان دارویی بسیاری را کشف کرده‌اند که برای سلامتی بدن بسیار مفید می‌باشند که گیاه گل گاوزبان هم نمونه‌ای از این گیاهان دارویی است.
در واقع این گیاه دارویی را در دو نوع ایرانی و خارجی تقسیم کرده‌اند که نوع ایرانی آن از خواص و ویژگی های بیشتری برخوردار است و در بیشتر شهرهای ایران تولید و برداشت می‌شود.

 

گل گاوزبان گل های سرخ آبی دارد و برگ های آن تیغ های بسیار ریز و نرمی را در خود دارند. این گیاه دارویی در اواسط بهار و تا اواخر تابستان در کشور ما می‌روید و توسط تولید کنندگان برداشت می‌شود.
گل گاوزبان را بعد از برداشت باید دور از نور خورشید خشک کرد و در بسته بندی های مختلف به صورت عمده یا کیلویی در بازار به عنوان دارویی گیاهی به فروش می‌رسد.
همچنین این گیاه دارویی به دلیل سبک بودن به صورت گرمی به فروش می‌رسد زیرا از قیمت بالایی برخوردار است.

 

گل گاوزبان را بیشتر برای تهیه دمنوش و ساخت انواع دارو استفاده می‌کنند زیرا از خواص و فواید بیشماری برخوردار است که می‌توان به ارزش دارویی زیاد، انواع مواد معدنی و ویتامین های موجود در آن اشاره کرد.
علاوه بر این گل گاوزبان را می‌توان به عنوان تقویت کننده اعصاب، درمان سرماخوردگی، پیشگیری از سرطان، رفع شوره سر، کاهش قند خون و موارد بسیار دیگر استفاده کرد.

راهنمای خرید گل گاوزبان ایرانی اصل

سفارش عمده گل گاوزبان کیلویی

بهتر است بدانید به دلیل افزایش مصرف گل گاوزبان افراد زیادی به تولید این داروی گیاهی پرداخته‌اند. بیشترین میزان تولید در کشور، شهرستان الموت به خود اختصاص داده است و انواع گل گاوزبان را تولید و به بازار عرضه می‌کنند.

 

گل گاوزبان وحشی خالص به صورت خودرو در دامن های البرز می‌روید که بسیار طبیعی و خوش طعم است ولی به دلیل کم یاب بودن از قیمت بالاتری برخوردار می‌باشد.
صادرکننده گل گاوزبان شیرین این محصول را در بسته بندی های مناسب و استاندارد قرار داده و در تناژ بالا به کشور های همسایه و اروپایی صادر می‌کند که در رونق اقتصادی کشور نقش بسیار مهمی دارد.

 

برای سفارش عمده گل گاوزبان کیلویی به سایت های اینترنتی ما مراجعه کنید و این محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کنندگان این محصول خریداری و سفارش دهید. همچنین قبل از خرید از قیمت روز آن مطلع شوید.

سفارش عمده گل گاو زبان کیلویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما