مراکز فروش گل گاوزبان وحشی

فروش حنا پمادی در کلیه مراکز عرضه گیاهان دارویی انجام می‌گیرد؛ زیرا در میان انواع و اقسام داروهای گیاهی به نظر می‌رسد که گل گاوزبان شهرت بالایی نزد مردم داشته باشد.
در واقع کمتر کسی است که با خواص گل گاوزبان و تاثیر آن بر آرامش اعصاب آشنا نباشد. لازم به ذکر است که گل گاوزبان وحشی در نقاط مختلف ایران و جهان به صورت خودرو رشد می‌کند.

 

 

مراکز فروش گل گاوزبان وحشی

انواع گونه های گیاه گل گاوزبان

در خصوص انواع گونه های گیاه گل گاوزبان باید گفت که ارقام وحشی این گیاه به صورت خودرو و بدون دخالت انسان در برخی دشت ها و مناطق رشد کرده و به نوبه خود گونه های مختلفی را شامل می‌شود. مشخصات هر گونه تا حدودی به شرایط اقلیمی منطقه بستگی دارد.

 

در ایران گل گاوزبان وحشی بیشتر در استان کرمانشاه، مشهد، تبریز، خرم آباد و همدان یافت می‌شود. شایان ذکر است که گونه های متنوع گل گاوزبان از نظر رنگ گل، اندازه تقریبی، شکل شاخه و برگ و مواردی مثل کرک دار بودن ساقه تا حدودی با یکدیگر فرق دارند.

 

در ادامه مبحث انواع گونه های گل گاوزبان می‌توان اضافه کرد که با توجه به پرمصرف بودن این گیاه دارویی، امروزه شاهد کشت و تکثیر آن به اشکال مختلف می‌باشیم.
به عنوان مثال می‌توان به انواع گیاه گل گاوزبان گلخانه‌ای اشاره کرد. ناگفته نماند که اقسام گوناگون گل گاوزبان موجود در بازار را می‌توان به دو دسته کلی ایرانی و اروپایی تقسیم کرد.

 

 

انواع گونه های گیاه گل گاو زبان

فروشگاه گل گاوزبان وحشی تازه

همان گونه که می‌دانیم و پیشتر نیز اشاره شد حنا هندی با شابلون از جمله مهم ترین و پرمصرف ترین گیاهان دارویی به شمار می‌رود. این گیاه به صورت وحشی و همچنین پرورشی و گلخانه‌ای موجود می‌باشد.

 

شایان ذکر است که در هر فروشگاه عرضه گیاهان دارویی شاهد ارائه گل گاوزبان وحشی به صورت تازه یا خشک می‌باشیم. به علاوه این گیاه ممکن است به صورت فله یا بسته بندی شده به فروش برسد.
هر کدام از این‌ها مشتریان خاص خود را دارند. به عنوان مثال برخی عطاری ها ترجیح می‌دهند گل گاوزبان فله را با حجم بالایی خریداری کرده و به شکل دلخواه خود بسته بندی نمایند.

 

در کلیه فروشگاه های گل گاوزبان وحشی تازه شاهد عرضه این محصول با قیمت های مختلف می‌باشیم. زیرا همان طور که در قسمت قبل توضیح داده شد این گیاه گونه های متنوعی داشته و هر گونه‌ای ویژگی های خاص خود را دارد. به عنوان مثال قیمت گل گاوزبان درشت با قیمت گل گاوزبان ریز متفاوت است.

 

 

فروشگاه گل گاو زبان وحشی تازه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما