مرجع پخش گل گاو زبان درشت

مرجع پخش گل گاوزبان درشت، نماینده انحصاری پخش و عرضه کننده عمده این ماده غذایی در سراسر کشور می‌باشد. این مرجع گل گاوزبان را به صورت فله ای و یا بسته بندی شده در سراسر کشور توزیع و پخش می‌کند. سبب می‌شود تا خریدار بتواند این محصول را با قیمتی پایین اما با حجم بالا سفارش داده و خریداری نماید.

 

 

مرجع پخش گل گاو زبان درشت

انتخاب گل گاو زبان درشت

 

گل گاوزبان ایرانی، از بهترین نمونه‌ های این ماده غذایی می‌باشد. دارای خواص درمانی بسیار زیادی بوده و به استفاده از آن در طب سنتی نیز اشاره های بسیار زیادی شده است. برای خرید و انتخاب گل گاوزبان درشت به مواردی که در ادامه جهت راهنمایی بیشتر این محصول عنوان می‌شود، توجه نمایید تا نمونه درجه یک را خریداری کنید.

 

 1. برای انتخاب این ماده غذایی توجه به کیفیت آن نکته ای بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد. بهتر است کیفیت آن را از لحاظ ظاهری مورد بررسی قرار دهید.
 2. شرایط رشد و پرورش مناسب بر کیفیت و در مقابل اندازه درشت آن بسیار موثر است. از این رو انتخاب نمونه های درشت بیانگر شرایط رشد و تولید ایده آل آن می‌باشد.
 3. از آنجایی که این محصول در زمان جمع آوری همراه با خود خار و خاشاک خواهد داشت، برای انتخاب بهترین نمونه حتما گل گاو زبان خالص و پاک شده را خریداری نمایید.
 4. این ماده غذایی اگر به صورت تازه در بازار عرضه شود، دارای رنگ روشن و تازه ای می‌باشد. هرچه این محصول از طول عمر بیشتری داشته باشد، رنگ آن به تیرگی گرایش پیدا می‌کند. لذا توجه به رنگ آن شما را در انتخاب نمونه خالص یاری می‌کند.
 5. برگ های بنفش رنگ گل گاوزبان به عنوان ماده اصلی آن می‌باشد. لذا از خرید نمونه های دارای ساقه و شاخه خودداری نمایید.

انتخاب گل گاو زبان درشت

مشخصات گل گاو زبان اروپایی

 

گل گاوزبان ایرانی، گونه دیگری از این ماده غذایی می‌باشد که نسبت به نمونه ایرانی دارای مشخصات ظاهری متفاوت تری است. به همین علت جهت آشنایی بیشتر با این محصول به معرفی مهمترین مشخصات نمونه اروپایی آن می‌پردازیم.

 

 1. این محصول خاص مناطق اروپایی می‌باشد. در مناطق گرمسیری پرورش داده می‌شود و‌ دارای طبع گرم و تر است.
 2. دارای گل های صورتی رنگ می‌‌باشد که می‌تواند وجه تمایز این ماده غذایی باشد.
 3. برخلاف نمونه ایرانی دارای برگ های زبری هستند.
 4. به عنوان نوعی گیاه دو ساله می‌باشد که بعد از رشد بیش از یک متر، ارتفاع دارد.
 5. این ماده غذایی منیع غنی از کلسیم، آنتی اکسیدان، انواع ویتامین ها و مواد معدنی می‌باشد. به همین برای درمان امراض و بیماری های مختلف بسیار مفید است.
 6. مهمترین مشخصه آن خواص درمانی آن می‌باشد. از مهمترین خواص این ماده غذایی می‌توان سلامت قلب و عروق، سلامت دستگاه گوارش، سلامت پوست و‌ مو، تسکین اعصاب و پیشگیری از استرس و اضطراب، کاهش فشارخون، کاهش تب، درمان سرماخوردگی و … اشاره کرد.

 

 

مشخصات گل گاو زبان اروپایی

مراکز تولید گل گاو زبان درشت

 

مراکز تولید گل گاو زبان درشت، با آگاهی کاملی که از شرایط تولید و پرورش این محصول دارند، آن را با بهترین کیفیت و در شرایط مناسب و ایده آل تولید می‌کنند. سپس در اختیار بازار فروش و خریداران در سراسر کشور قرار می‌دهند. ‌از آنجایی که هدف از تولید این محصول اشباع بازار داخلی می‌باشد، مراکز تولید کننده با در نظر گرفتن این امر، آن را با کیفیت قابل توجه و درخور بازار‌ های داخلی و‌ خارجی تولید می‌کنند. این محصول را به صورت فله ای و یا بسته بندی‌ شده در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند.

این سایت به عنوان پل ارتباطی با مراکز تولید کننده گل گاوزبان می‌باشد که امکان خرید غیر حضوری را برای متقاضیان و خریدار‌ان در هر نقطه از کشور فراهم نموده است.

 

 

مراکز تولید گل گاو زبان درشت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما