مرکزتولیدگل گاوزبان کیلویی/خرید گل گاو زبان کیلویی

گل گاوزبان کیلویی در مجموعه ی ما آماده و بسته بندی می شود. همچنین آماده ی ارسال برای شما مشتریان عزیز به همه ی نقاط کشور می باشد. پخش این محصول درمجموعه ی ما ازطریق سایت ما می باشد.

در صورت سفارش شما، همکاران ما در مجموعه آمادگی آن را دارند که محصول گل گاوزبان کیلویی را در سریع ترین زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز ارسال نمایند.

 

مشخصات گل گاوزبان ایرانی مرغوب

 

گل گاوزبان ایرانی درمناطقی ازکوه های البرز و چند منطقه ی دیگر کشور مانند کوه های الموت قزوین یافت می شود. این نوع گل گاوزبان دارای برگ های درشت تر بوده و رنگ آن لاجوردی وشبیه گل انار است که وجه تمایز آن با انواع گل گاوزبان های دیگر می باشد.
این نوع گل گاوزبان بیشتر مورد توجه طب سنتی قرار گرفته است.

 

 

مصارف دارویی گل گاوزبان

 

  1. تقویت‌کننده ای عالی برای حواس پنج گانه، اعصاب و روان و نشاط‌ آور است.
  2. گل گاو زبان تصفیه کننده خون می باشد.
  3. آرام کننده اعصاب نیز است.
  4. ادرار آور بوده و باعث تعریق فراوان می شود.
  5.  گل گاو زبان کلیه‌ ها را تقویت می‌کند.
  6. درمان سرماخوردگی است.
  7. برگ تازه گل گاو زبان برای درمان جوش‌های چرکین دهان اطفال، برفک، سستی بیخ دندان و رفع حرارت دهان موثر می باشد.

 

 

مصارف دارویی گل گاوزبان

میزان مصرف گل گاوزبان چقدراست؟

نکته ی بسیار مهمی که در هنگام مصرف دمنوش گل گاو زبان باید با آن توجه داشت، میزان مصرف این دارو می باشد. نظر پزشکان سنتی این است که دارو را باید به اندازه لازم مصرف کرد. نباید در مصرف این دارو افراط  و نباید تفریط کرد. بلکه باید به اندازه مصرف شود تا تاثیر این دارو بر بدن خود را به خوبی مشاهده نمایید.

 

به عقیده پزشکان بایدگل گاوزبان را در هر روز یکبار مصرف کرد. به این صورت که گل گاوزبان را ۱۵ الی ۲۰ دقیقه دم کنید
و عصر ها اندازه یک لیوان از آن را میل نمایید. مصرف بیشتر برای بدن ضرر دارد و باید به همین مقدار اکتفا کرد تا تاثیر این گیاه بر بدن مشاهده شود. در نتیجه استفاده لازم را به بدن انسان برساند.

 

 

میزان مصرف گل گاوزبان چقدراست؟

پخش گل گاوزبان کیلویی

 

گل گاوزبان کیلویی که در مجموعه ی ما آماده و بسته بندی می شود. همچنین آماده ی ارسال برای شما مشتریان عزیز به همه ی نقاط کشور می باشد. پخش این محصول در مجموعه ی ما از طریق سایت ما انجام می شود.

درصورت سفارش و خرید گل گاو زبان کیلویی شما همکاران ما درمجموعه با افتخار این آمادگی را دارند که محصول گل گاوزبان باکیفیت را با بسته بندی عالی رادرسریع ترین زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز ارسال نمایند.

 

 

پخش گل گاوزبان کیلویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما