مرکز توزیع سیاه دانه ارزان

یکی از دانه گیاهان پرخاصیت سیاه دانه می‌باشد که در مراکز توزیع به انواع شکل های روغن، خود سیاه دانه، به صورت پودر برای مصارف دارویی ارایشی و بهداشتی همچنین به عنوان ادویه و یا طعم و عطر دهنده به انواع غذا ها، ترشی ها و یا تزیین شیرینی ها استفاده می‌شود.

قیمت سیاه دانه ارزان بوده و به راحتی می‌توان از مراکز پخش محصولات گیاهی و سنتی تهیه نمود.

مرکز توزیع سیاه دانه ارزان

فواید سیاه دانه برای دیابت

این دانه کوچک سیاه رنگ که امروزه در تمامی دنیا شناخته شده می‌باشد و طرفداران زیادی هم دارد. دارای فواید بسیار زیادی است. از جمله فواید سیاه دانه برای بدن پایین آوردن سطح کلسترول و چربی خون است.
برطرف کننده سرفه، خلط و تمام بیماری های ریه می‌باشد. بهبود و جلوگیری از انواع سرطان، اگر دچار دیابت و قند خون بالا می‌باشید بهتر است در رژیم روزانه خود روغن سیاه دانه را بگنجانید و از روغن سیاه دانه برای تهیه غذای خود استفاده کنید.

 

اگر دچار اسپاسم عضلات میگرن، تب سندرم پیش از قاعدگی هستید از مصرف سیاه دانه غافل نشوید. همچنین برای افرادی که دچار زخم معده و مشکلات گوارشی هستند استفاده از مخلوط عسل و سیاه دانه بسیار توصیه می‌شود.
خوردن روزانه دو قاشق از این معجون به صورت ناشتا در حداکثر مدت زمان ۳ ماه می‌تواند بهبود شما را تضمین کند.

همچنین اگر دچار مشکلات پوستی هستید می‌توانید از روغن سیاه دانه برای از بین بردن این مشکلات مانند اگزما و خشکی و حتی بهبود زخم ها و جای سوختگی ها استفاده کنید.

 

مصرف سیاه دانه می‌تواند تاثیر بسزایی بر روی سلامت قلب داشته باشد. فواید سیاه دانه بسیار زیاد و برای بدن مفید است. حتی در متون طب اسلامی بسیار بر مصرف سیاه دانه تاکید شده است.
فقط باید به خاطر داشت بهتر است سیاه دانه را به صورت تازه مصرف کرد و از نگهداری سیاه دانه آسیاب شده به دلیل تولید نوعی سم جدا خودداری کرد. پس به خاطر داشته باشید در هر بار به اندازه مصرف خود سیاه دانه را کوبیده یا اسیاب نمایید.

فواید سیاه دانه برای دیابت

بازار عرضه سیاه دانه کیلویی

سیاه دانه درجه ۱ دارای عطری بسیار ملایم و فراوان و دارای دانه های درشت سیاه رنگ می‌باشد. فروشنده سیاه دانه را در بازار به صورت کیلویی و فله و یا به صورت بسته بندی در اختیار خریداران قرار می‌دهد.
قیمت سیاه دانه فله و کیلویی پایین تر از سیاه دانه های بسته بندی می‌باشد و خرید سیاه دانه به صورت عمده باعث کاهش چشم گیر هزینه ها می‌شود. امروزه مصرف کنندگان که سعی در پایین آوردن هزینه های زندگی خود دارند از خرید سیاه دانه به صورت عمده بسیار استقبال می‌کنند.

بازار عرضه سیاه دانه کیلویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما