مرکز توزیع سیاه دانه بسته بندی

مرکز توزیع سیاه دانه بسته بندی، با آگاهی از خواص بی‌شمار سیاه دانه اقدام به تأمین سیاه دانه کرده است. پیش‌تر از این سیاه دانه تنها به صورت فله عرضه می‌شد و بسیاری از افراد از خرید آن به دلیل بسته بندی نامناسب امتناع می‌کردند.
در سال های اخیر بسته بندی مناسب سیاه دانه باعث شده تا بازار این محصول پر خاصیت رونق زیادی بگیرد و بازاریان و مراکز عمده فروشی با خیالی آسوده اقدام به تهیه‌ی مقادیر بالای سیاه دانه‌ی بسته بندی شده کنند.

مرکز توزیع سیاه دانه بسته بندی

از سیاه دانه بسته بندی شده بیشتر بدانید

مرکز توزیع سیاه دانه بسته بندی، با تهیه‌ی مرغوب ترین سیاه دانه و بسته بندی آن پاسخ گوی نیاز مشتریان در این زمینه می‌باشد.
در این مرکز انواع سیاه دانه مرغوب با دستگاه های تمام اتوماتیک بسته بندی می‌شود و اصول بهداشتی و فنی درباره بسته بندی سیاه دانه به صورت کامل رعایت می‌شود. قبل از بسته بندی سیاه دانه آن را سورتینگ می‌کنند و از آلودگی و ذرات ریز خاک و سنگ جدا می‌کنند.

 

به دلیل اقبال خریداران محترم به خرید سیاه دانه‌ی بسته بندی شده و لزوم رعایت بهداشت در عرضه‌ی سیاه دانه به بازار فروش، پیدایش بیماری های نو ظهور عفونی میکروبی و جلوگیری از دستبرد و بیماری زایی حیوانات و حشرات مختلف، بسیاری از شرکت ها تصمیم به بسته بندی بهداشتی آن در وزن های مختلف کرده‌اند.
علاوه بر تمام موارد ذکر شده در بالا، در بسته بندی سیاه دانه برخلاف فروش عمده‌ی آن ارزش غذایی آن در پشت بسته ذکر می‌گردد و تاریخ تولید و انقضای آن نیز در آن جا ذکر می‌شود.

 

از سیاهدانه بسته بندی شده بیشتر بدانید

سیاه دانه خوب چه ویژگی دارد؟

سیاه دانه از انواع دانه هایی است که در طب سنتی جایگاه ویژه‌ای برای آن قائل هستند. تا جایی که آن را دوای هر دردی می‌دانند. شاید بتوان آن را مادر دارو ها نامید.
سیاه دانه سالم دارای ویژگی هایی است که با دانستن آن می‌توانید سیاه دانه مرغوب را از انواع بی کیفیت و ناخالص تشخیص دهید. در ادامه مطالبی را برای تشخیص سیاه دانه خوب ذکر می‌کنیم.

 

 1. نکته‌ی اول: برای تولید سیاه دانه خوب کشاورزان نبایستی از مواد شیمیایی فراوان و غیر مجاز استفاده کنند. اولین نکته و مهم ترین نکته این است که تولید سیاه دانه به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی باشد، سیاه دانه‌ی ارگانیک است که خواص بی‌شماری دارد.
 2. نکته‌ی دوم: سیاه دانه از نظر ظاهری به رنگ سیاه است و چون بسیار ریز می‌باشد احتمال وجود دانه های ریز خاک یا سنگ در آن بسیار زیاد است. ممکن است در فرایند برداشت سیاه دانه از مزرعه با مواد اضافه‌ای همچون برگ یا خاشاک برداشت شود.
  بنابراین بسیار مهم است که پس از برداشت توسط کشاورزان محترم با دستگاه های خاصی آن‌را از خاشاک و یا سنگ ریزه پاک نمود و به اصطلاح سورتینگ انجام داد اما اگر به هر صورت این کار انجام نشود تشخیص سیاه دانه از سنگ ریزه بسیار مشکل خواهد بود. ممکن است به همان صورت روانه‌ی بازار شود و به دست مشتریان برسد و باعث مشکلات گوارشی متعددی شود و سلامتی افراد را به خطر بیندازد.
 3. نکته‌ی سوم درباره سیاه دانه مرغوب این است که بایستی تازه باشد و به عبارتی چند ساله و کهنه نباشد. اگر کهنه باشد احتمال وجود حشرات ریز و یا قارچ های میکروسکوپی در آن بسیار زیاد خواهد بود و مصرف آن نه تنها مفید نخواهد بود بلکه بسیار برای سلامتی انسان مضر است.
 4. نکته‌ی چهارم: حتی مغازه داران و فروشندگان نیز باید نکات بهداشتی و حرفه‌ای را در عرضه‌ی سیاه دانه ممتاز به درستی انجام دهند. به عنوان نمونه سیاه‌ دانه نبایستی به صورت فله‌ای عرضه شود. چون احتمال وجود آلودگی در انباری و مغازه توسط حشرات و حیوانات موذی همیشه وجود دارد.
  بنابراین بسیار ضروری است که فروشندگان و بازاریان آن را در بسته بندی عرضه کنند و از فروش آن به صورت فله به دلیل نکات بهداشتی دوری کنند.
 5. نکته‌ی پنجم: بسیار مهم است که بسته بندی ها را نیز در جایی خشک و به دور از نور مستقیم آفتاب قرار دهند تا به مرور باعث پایین آمدن کیفیت و مرغوبیت سیاه‌ دانه نشوند. برای حفظ ویژگی‌های خوب سیاه دانه باید از مزرعه تا مغازه اصول بالا را رعایت نمود.
 6. نکته‌ی ششم: مغازه آخرین مکانی نیست که بایستی مراقب سیاه دانه باشیم بلکه در خانه نیز پس از خرید سیاه‌ دانه بسته بندی شده و سیاه دانه سورتینگ شده، نیز باید اصول نگهداری از سیاه دانه را رعایت کنیم.
  حتما در جای خشک و به دور از رطوبت و گرما قرار دهیم. سیاه دانه را در کابینت و پشت وسایل متعدد قرار ندهیم بلکه جلوی دید قرار دهیم تا روزانه از آن استفاده کنیم و پس از هربار مصرف سر آن را ببندیم.

 

برای این که با مشکلات تغذیه‌ای در اثر مصرف سیاه دانه بی کیفیت و ناخالص مواجه نشوید و همچنین از هدر رفت پول و سرمایه‌ی خود مواجه نشوید.
از همه مهم تر زمان خود را اسراف نکنید. بسیار مهم و حیاتی است تا از مراکز توزیع و فروش معتبر، سیاه دانه خالص را تهیه کنید.

مواد مغذی موجود در سیاه دانه

سیاه دانه به لاتین( Nigella sativa ) می‌باشد. برای آن خواص بی‌شماری را ذکر کرده‌اند حتی آن را درمانگر بسیاری از بیماری ها می‌دانند.
سیاه دانه در تهیه بسیاری از شربت ها استفاده می‌شود. مورد دیگر استفاده سیاه دانه، استفاده از آن برای تزیین شیرینی جات و همچنین پاشیدن دانه های آن بر روی نان است که عطر و طعم خوبی را به آن می‌دهد. در بسیاری از نانوایی ها آن را به عنوان یک نان ویژه طبخ و به قیمت بالاتری می‌فروشند.

 

بررسی های آزمایشگاهی نشان داده است که در هر ۱۰۰ گرم از سیاه دانه ۱۶۹۴ میلی‌گرم پتاسیم وجود دارد که این میزان از پتاسیم بخشی از نیاز روزانه‌ی بدن انسان را به پتاسیم برطرف می‌کند.
از این جهت درمان بسیاری از بیماری های مرتبط با فشار خون و کلیه نیز می‌باشد. علاوه بر پتاسیم در هر ۱۰۰ گرم از سیاه دانه مرغوب ۳۸۵ میلی گرم منیزیم موجود است.
بنابراین می‌توان گفت که سیاه دانه برای جذب ویتامین ب و درمان بسیاری از سردردها موثر است.

 

همانطور که می‌دانید بدون وجود منیزیم کافی در بدن جذب ویتامین ها با اختلال مواجه خواهد شد. ویتامین های گروه ب برای تبدیل به شکل فعال شان در بدن به منیزیم نیاز دارند.
بنابراین وجود این مواد مغذی و ویتامینی در سیاه دانه باعث می‌شوند تا مصرف سیاه دانه باعث بهبود روحیه‌ی افراد و همچنین بیماران مبتلا به ناراحتی های عصبی می‌شوند.

 

ماده مغذی دیگری که وجود آن برای بدن بسیار ضروری و مهم است و تحقیقات علمی وجود آن را ثابت کرده است و در دانه های سیاه دانه هم وجود دارد آهن می‌باشد.
در هر صد گرم دانه های سیاه دانه ارگانیک ۱۸ میلی گرم آهن وجود دارد. بنابراین می‌توانیم به جرات بگوییم که مصرف مرتب سیاه دانه مرغوب، افراد را از عوارض کمبود آهن که یکی از آنها کم خونی است دور می‌کند.
همچنین باعث می‌شود تا خون به تمام اندام های بدن برسد و چهره‌ی فرد سرخ شود و از روی زرد و بیمارگونه به دور باشند.

 

ماده مغذی دیگری نیز که در سلامت انسان و سلول های بدن موثر است بعد از غذا در سیاه دانه نیز موجود است ویتامین ث می‌باشد.
در هر ۱۰۰ گرم از ۱۰۰ سیاه دانه مرغوب حدوداً ۲۱ میلی گرم ویتامین ث موجود است که برای بسیاری از بیماری ها مفید است. در نتیجه این که سیاه دانه مرغوب باعث جلوگیری از سرماخوردگی و یا بهبود سریع تر آن می‌شود.

 

ماده معدنی و مغذی دیگری که بسیاری از افراد از کمبود آن در رنج هستند کلسیم می‌باشد که در حدود ۱۱۹۶ میلی گرم کلسیم در هر ۱۰۰ گرم از سیاه دانه ممتاز موجود است.
بنابراین سیاه دانه با وجود دارا بودن کلسیم، بسیار برای استخوان ها و دندان ها مفید می‌باشد و افرادی که از کمبود آن رنج می‌برند، می‌توانند روزانه مقادیر مناسبی از سیاه دانه ممتاز را دریافت کنند تا بخشی از نیاز بدنشان از این طریق تامین شود.

 

دارا بودن ۴۰ گرم فیبر در هر ۱۰۰ گرم از سیاه دانه سبب شده است تا برای بیماری‌های گوارشی و یبوست گزینه مناسبی باشد.
ویتامین ب ۶ یا پیرودوکسین موجود در ۱۰۰ گرم سیاه دانه حدوداً پنج دهم میلی گرم می‌باشد. انرژی کل صد گرم سیاه دانه خالص حدود ۳۴۴ کیلو کالری می‌باشد که این میزان انرژی به مصرف سلول‌های بدن می‌شود. سیاه دانه خالص فاقد کلسترول، ویتامین دی و ویتامین ب۱۲ می‌باشد.

 

وجود این تعداد از مواد معدنی و ویتامین های مختلف در کنار فیبر موجود در آن سبب شده است تا ارزش تغذیه‌ای سیاه دانه بسیار بالا باشد. علاوه بر ارزش تغذیه‌ای آن بسیاری از کارشناسان تغذیه و متخصصان طب سنتی آن را به عنوان یک درمان دارویی به مراجعان خود تجویز می‌کنند.

مواد مغذی موجود در سیاهدانه

بهبود جوش های چرکی با سیاه دانه

ظاهر شدن جوش های چرکی برای هر شخصی نارحت کننده و دغدغه آور است و سخت درمان پذیر بودن آن افراد را کاملا کلافه می‌کند. از آنجایی که سیاه دانه برای هر دردی راه حلی دارد در درمان جوش های چرکی نیز موثر عمل کرده است.
همانطور که اطلاع دارید سیاه دانه دارای ویتامین هایی است که برای سلامتی بدن و به ویژه پوست مفید است. اگر مشکل جوش های چرکی شخص مربوط به مسائل درونی بدن باشد حتما باید سیاه دانه را به رژیم غذایی روزانه‌ی خود بیفزاید.

 

یکی از علت های جوش خوب کار نکردن سیستم گوارشی است که باعث می‌شود مواد زائد خوب از بدن دفع نشود و جوش به وجود بیاید. علاوه بر این می‌توان از سیاه دانه روغن نیز تهیه کرد یا از روغن های سیاه دانه‌ای که بسیاری از شرکت ها تولید کرده‌اند استفاده کرد.
به این منظور پس از پاکسازی پوست مقدار مناسبی از روغن سیاه دانه بهداشتی را به محل جوش های چرکی یا به تمام پوست صورت خود بزنید و به صورت دایره‌ای ماساژ دهید تا جذب پوست صورتتان شود. بهتر است برای کسب نتیجه‌ی بهتر عمل روغن زدن شب ها قبل از خواب به صورت روتین تکرار کنید.

 

روش های دیگری نیز برای از بین بردن جوش های چرکی به وسیله‌ی سیاه دانه ممتاز وجود دارد که تهیه‌ی ماسک صورت یکی از آن ها است.
باتوجه به نوع پوست از ترکیب سیاه دانه با مواد دیگری برای تهیه‌ی ماسک ضد جوش بهره می‌برند. اگر برای درمان جوش های چرکی صورت خود همزمان هم سیاه دانه را به رژیم غذایی خود بیافزایید و هم از آن به عنوان ماسک صورت استفاده کنید قطعا نتیجه بهتری در روند درمانی خود خواهید گرفت و شگفت زده خواهید شد.

سفارش انواع سیاه دانه بسته بندی

سفارش انواع سیاه دانه بسته بندی شده پذیرفته می‌شود. بازاریان و تجار محترم مرتبط با این رسته‌ی شغلی می‌توانند درخواست بسته بندی سیاه دانه خود را در وزن های مختلف دهند و به آسان ترین شیوه ممکن آن را دریافت کنند یا می‌توانند از بسته بندی های از پیش آماده شده‌ای که توسط شرکت به مقدار فراوان تولید شده است درخواست سفارش دهند.

 

علاوه بر این می‌توانند با سفارش غیر حضوری و آنلاین نیز سفارش خرید انواع سیاه دانه بسته بندی شده مرغوب را ثبت کنند و یا با شماره های موجود با مشاوران فروش در ارتباط باشند تا پاسخ ابهامات خود را دریافت کنند.

سفارش انواع سیاه دانه بسته بندی

فروش ویژه عمده سیاه دانه بسته بندی

فروش ویژه عمده سیاه دانه بسته بندی، آغاز شده است و همه‌ی اشخاصی که قصد خرید عمده‌ی سیاه دانه بسته بندی شده را دارند می‌توانند با خرید سیاه دانه به صورت عمده از قیمت نازل و منصفانه آن برخوردار شوند.

 

در فروش ویژه سیاه دانه هیچ گونه محدودیت مکانی و همچنین محدودیت زمانی وجود ندارد و تمامی افراد در اقصی نقاط کشور می‌توانند اقدام به خرید عمده سیاه دانه بسته بندی کنند.
ضمن دائر بودن فروش حضوری و انجام معامله‌ی حضوری امکان خرید غیر حضوری هم وجود دارد و بازاریان محترم به صورت آنلاین امکان ثبت سفارش خواهند داشت و از مزایای فروش آنلاین نیز که شامل صرفه جویی در زمان خواهد بود بهره مند خواهند شد.

مرکز معتبر عرضه کننده سیاه دانه بسته بندی

مرکز معتبر عرضه کننده سیاه دانه بسته بندی، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات فروش می‌باشد. همه‌ی کسانی که قصد خرید سیاه دانه بسته بندی شده را دارند می‌توانند با مراجعه به مرکز معتبر عرضه کننده سیاه دانه بسته بندی شده، سیاه دانه‌ی مطلوب نظرشان را به آسانی خریداری کنند.

 

این مرکز به صورت تخصصی به عرضه‌ی سیاه دانه بسته بندی شده می‌پردازد و مشتریان گرامی در صورت داشتن هر گونه سوالی می‌توانند از فروشندگان متخصص این مرکز سوالات خود را بپرسند و دغدغه‌ی خود را برطرف کنند.
علاوه بر مرکز عرضه‌ی سیاه دانه بسته بندی، به صورت اینترنتی و آنلاین نیز آماده‌ی ارائه‌ی خدمات می‌باشد.

مرکز معتبر عرضه کننده سیاه دانه بسته بندی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما