مرکز صادرات گل گاو زبان خالص

گل گاو زبان خالص یعنی گلی که کاملا ارگانیک باشد و انسان هیچ گونه دخالتی چه در مراحل کاشت و داشت و چه در اضافه کردن مواد افزودنی و شیمیایی و رنگ دهنده های مصنوعی نداشته باشد و به عنوان گل گاوزبان طبیعی شناخته شده و مورد استفاده عموم قرار بگیرد.

این گل در میان انواع گل ها از لحاظ خاصیت دارویی و درمانی سرآمد و سر شناس شده است به همین دلیل بازار فروش خوبی را دارا می باشد و مرکز صادرات گل گاو‌ زبان خالص این محصول را پس از بسته بندی به طور گسترده در بیشتر کشورها صادر نموده و با میزان تقاضا بالایی مواجه شده است. در ادامه مطلب به بیان ویژگی های و فوایدی که این گل دارد خواهیم‌ پرداخت.

مرکز صادرات گل گاو زبان خالص

نحوه تشخیص گل گاو زبان خالص

نحوه تشخیص گل گاو زبان خالص گل گاو زبان یک گل پر فروش و پر فایده است که میزان طرفدار و استفاده بسیار بالاتری نسبت به انواع دیگر گل و گیاهان دارویی دارد و از طرفی این گیاه به دلیل این که در هر شرایط آب و هوایی رشد نمی کند و مختص مناطق کوهستانی است و از طرف دیگر قیمت بسیار بالایی که دارد از لحاظ صادرات بسیار پر سود تر از تولید و توزیع در داخل کشور می باشد به همین دلیل بسیار مشاهده شده است که در این صنعت نیز تقلب شده و گل گاوزبان ارگانیک و طبیعی به دست مصرف کننده نمی رسد چرا که تنها از لحاظ شکل ظاهری به گل گاو زبان شباهت دارند .

برای روشن تر شدن این موضوع می توان به طور واضح و شفاف گفت که گیاه و گلی شبیه به کل گاو زبان را بسته بندی کرده و به دست مصرف کننده می رسانند در حالی که آن گیاه ممکن است خواص دیگری داشته و اصلا شاید برای بدن مضر باشد و یا هیچ گونه تاثیر دارویی نداشته باشد و در این جا لازم است بیان شود که گل گاو زبان خالص گلی است دارای مزه شیرین و رنگ بنفش که پس از دم کشیدن به رنگی بسیار تیره در می آید و اگر گیاه آن باشد مزه خیار می دهد.

تشخیص این که آیا این گل گاو زبان طبیعی است یا ناخالص کمی مشکل است زیرا بسیاری از مردم اطلاعات گیاهی و دارویی خیلی بالایی ندارند و با وجود ریزه کاری های بسیار ظریف و تقلب های حرفه ای تشخیص این کار کنی دشوار است. جهت خرید می توان این محصول را از مراکز معتبر و قابل اطمینان و فروشگاه های دارای نماد اعتماد و اعتبار خریداری نمود تا از سلامت و خالص بودن گل مصرف شده نهایت اطمینان را پیدا کنید.

همچنین نکته دیگر این است که گل گاو زبان ارگانیک با غیر ارگانیک آن تفاوت بسیاری داشته و این است که در روش ارگانیک انسان دخالتی در روند رشد و رسیدن گل ندارد و گل گاو زبان در زمان مناسب رشد و برداشت می شود اما در روش غیر ارگانیک از کودهای شیمیایی و رنگ دهنده های مصنوعی استفاده می شود و که باعث اختلاف این دو روش از یکدیگر می شود به همین دلیل استفاده از گل گاو‌ زبان ارگانیک توصیه می شود و در یک کلام می توان گفت هنگامی خرید به تمامی نکات گفته شده توجه شود تا محصولی جز خود گل گاو زبان خریداری نشود و با اطمینان خاطر آن را مورد استفاده قرار داد.

گل گاو زبان چه مواد مفیدی دارد؟

گل گاو زبان یک گل پر خاصیت و پر انرژی است که اگر به صورت تازه مورد استفاده قرار گیرد بهتر است اما بیشتر به صورت خشک شده یعنی راسته و گل گاو زبان پودر شده در تهیه دم نوش مورد استفاده قرار می گیرد و همانطور که می دانیم هر محصول و گل و گیاهی که در طبیعت وجود دارد دارای مزیت و خاصیت هایی می باشد و به یک علت خاصی از زمین رویش می کنند تا بشر به خواص آن آشنایی پیدا کند و آن را مورد استفاده قرار دهد که در ادامه این مطلب به بیان فواید گل گاو زبان خواهیم‌ پرداخت‌.

اولین گزینه ای که در میان انواع فواید به ذهن هر شخصی که می رسد گل گاو زبان و آرامش و آسودگی آن است که در میان انواع خواصی که دارد برجسته شده و جزو مهم ترین ویژگی هایش شناخته شده است که البته بی دلیل هم نیست چرا که واقعا بر روی اعصاب و سیستم عصبی مغز تاثیر می گذارد و هورمونی آرام‌بخش را ترشح می کند که اگر به صورت دوره ای استفاده شود شاهد تاثیر بی نظیر آن خواهیدبود و از لحاظ علمی نیز ثابت شده است. چرا که امروزه میزان استرس و فشار روحی که افراد به دلایل گوناگون تحمل می کنند چند برابر شده و میزان مراجعه جهت استفاده از انواع قرص های آرام بخش چند برابر شده که بهتر است به روش طبیعی و کاملا بی ضرری این مشکل را برطرف نمود و آن استفاده از دم نوش گل گاو زبان است.

گل گاو زبان نه تنها آرامش اعصاب را به همراه دارد و از میزان استرس می کاهد بلکه بهترین داروی گیاهی برای درمان افسردگی و انواع وسواس می باشد و اثری با دارندگی دارد و عاملی که ذهن را خسته و اذیت می کند به مرور زمان کم رنگ کرده و آن عطشی که در اذیت نمودن روح روان وجود داشت کاهش یافته و به درمان آن کمک می کند بنابراین بسیار پر کاربرد و پر خاصیت برای اعصاب و روان می باشد.

از دیگر فوایدی که این گل دارد غنی بودنش از ویتامین سی است و وجود ویتامین سی در فصل سرما بسیار برای بدن لازم و ضروری است زیرا از بروز سرماخوردگی جلوگیری می کند و در صورت بروز آن را درمان می کند که این ویتامین در انواع مرکبات نیز وجود دارد بنابراین نه تنها برای سرماخوردگی بلکه برای تقویت سیستم ایمنی بدن نیز لازم بوده و بدن را در برابر انواع بیماری ها مقاوم می سازد و بدن به طرز شگفت انگیزی از ورود ویروس و میکروب بیگانه جلوگیری و به مبارزه می پردازد که این ویتامین در گل گاو زبان اگر تازه باشد به مقدار بیشتری یافت می شود.

از فواید دیگر گل گاو زبان که بی نهایت است می توان به تاثیرش در بیماری های قلبی اشاره کرد زیرا باعث می شود خون با جریان بهتری در قلب پمپاژ شود، فشار خون بالا را کنترل می کند و کلسترول بد خون را کاهش و به افزایش کلسترول خوب خون کمک می کند و به طو کلی برای قلب مفید است و حاوی بسیاری از عارضه های قلبی را می گیرد. موارد ذکر شده تنها چند نمونه محدود از خواص مصرف گل گاو زبان بودند که به مهم ترین فواید آن اشاره شد و توصیه می گردد در حد تعادل تمامی گروه های سنی مصرف کنند.

دانستنی های علمی درباره گل گاو زبان

دانستنی های علمی درباره گل گاو زبان گل گاو زبان همانطور که طبق مطالب بالا گفته شد بیشترین طرفدار را دارد و خواص درمانی بی شماری را دارا می باشد این گل از زمان قدیم مورد استفاده قرار می گرفته امام تمامی خواص دارویی و درمانی آن شناخته شده نبوده و با گذشت زمان روز به روز بر خواص آن افزوده شد. این گل فقط و فقط در مناطق کوهستانی می روید و جالب است بدانید که خودرو است و هیچ گاه قابل کشت نمی باشد و دارای رنگ بلوبری یا بنفش است که وقتی دم می کشد رنگ سبز خوشی دارد و یا تیره می شود و دو نوع گل گاو زبان در کشور موجود است که یک نوع آن ایرانی است و نوع دیگر اروپایی و مسلم است که گل گاو زبان ایرانی از هر لحاظ بهتر از نوع اروپایی می باشد و خواص این گل بیشتر و تاثیرگذاری به مراتب بهتری دارد. در یک جمع بندی می توان گفت گل گاو زبان به دلیل پرزهایی که قسمت های برگ مانندش دارد به گاو زبان معروف شده است و هنوز هم تحقیقات فراوانی بر روی این گل و خواص آن می شود.

طرز تهیه دمنوش گل گاو زبان

گل گاو زبان بیشترین کاربرد و استفاده ای که دارد این است که بیشتر به صورت دم نوش مورد استفاده قرار می گیرد و خاصیت و فایده خود را از طریق دم شدن به بدن می رساند که اگر به صورت تازه مورد استفاده قرار گیرد تازگی بیشتری داشته و مزه بهتری را می توان موقع نوشیدن آن حس نمود که در این عنوان قرار است به بیان طرز تهیه دم نوش گل گاو زبان بپردازیم.

گل گاو زبان را در آبی که جوش آمده می ریزیم و روی حرارت قرار می دهیم تا به آرامی دم بکشد و به رنگی تیره که بنفش یا بلوبری تیره است در آید بعد از جوشیدن و دم کشیدن مشاهده می شود که رنگی تیره پیدا کرده است و جهت خوشرنگ شدن می توان مقداری آب لیمو ترش تازه به آن اضافه نمود که هم برای رنگ دهی بهتر و هم طعم خوشمزه می توان از آن استفاده نمود. سپس آن را داخل لیوان ریخته و نوش جان نمود. عده ای ممکن است طعم آن را به صورت خالی نپسندند که می توان مقداری نبات به آن اضافه کرد و میل نمود.

گل گاو زبان به روش دیگری نیز تهیه می شود و آن این است که گل و لیمو عمانی خشک و نبات را همزمان با هم به آب در حال جوش اضافه کرده و از روی حرارت برداشته و در لیوان های در دار مخصوص دمنوش ریخته و چند دقیقه صبر کرده تا دم بکشد و در حین این فرایند می توان دستمالی روی آن قرار داد تا بهتر دم بکشد و در نهایت مورد استفاده قرار داد. توجه شود می توان در کنار گل گاو زبان از علف گربه نیز استفاده کرد تا برای همه مزاج ها قابل استفاده باشد و برای بدن هیچگونه ضرری به همراه نداشته باشد. برخی عسل نیز به دم نوش گل گاو زبان اضافه می کنند که هیچ اشکالی ندارد و این کار را می توان بعد از دم کشیدن گل گاو زبان انجام داد و از مزه فوق العاده و پر خاصیت آن لذت برد. و در آخر این که در مهمانی ها و مجالس نیز می توان به جای آوردن چای از دم نوش گل گاو زبان آورده و مطابق با ذائقه مهمان یا با آبلیمو مصرف گردد یا به صورت ساده که در هر صورت فوق العاده می باشد.

عرضه کنندگان گل گاو زبان خالص

عرضه کنندگان گل گاو زبان خالص گل گاو زبان چنان چه می دانیم بیشتر در مناطق سرد و کوهستانی از جمله کوهپایه ها که بهترین مکان جهت رشد این گل است می روید و این گیاه به صورت خودرو می باشد و پس از برداشت توسط عرضه کنندگان گل گاو زبان توسط شرکت ها و نمایندگی ها به سراسر فروشگاه ها پخش و در قالب بسته بندی های متنوع و اندازه های متفاوتی به فروش می رسند و به دست مصرف کننده نهایی می رسند و یکی از عرصه کنندگان معروف عطاری ها هستند که به صورت فله ای و کیلویی آن را در مغازه های خود دارند و گیاهی پر فروش محسوب می شود و جهت مصارف گوناگون کاربرد دارد.

فروشندگان ویژه گل گاو زبان خالص

فروشندگان ویژه گل گاو زبان خالص این محصول را با بهترین کیفیت و مرغوبیت و همچنین قیمت مناسب این محصول را عرضه کرده و چون کار این فروشندگان فروش گیاه و گل گاو زبان است فروش خود را در بیشتر مواقع ویژه و فوق العاده می کنند تا هم بر تعادل متقاضیان افزوده شود و هم میزان خرید افزایش پیدا کند که این امر ممکن نیست مگر با قیمت مناسب و پایین تر از سایر مراکز و کیفیت و مرغوبیت بالا انجام شود. و البته که باید خالص باشد و هیچ گونه دخالتی در اضافه کردن ناخالصی در آن وجود نداشته باشد زیرا در این صورت گل گاوزبان باکیفیت نمی باشد و باعث از دست رفتن اعتماد مشتری خواهد شد و در نتیجه میزان فروش کاهش پیدا خواهد‌ کرد.

توزیع کنندگان برتر انواع گل گاو زبان خالص

توزیع کنندگان برتر انواع گل گاو زبان خالص گل گاوزبان وحشی و گل گاوزبان محلی دو نوع از گل های توزیع شده در بین توزیع کنندگان برتر انواع گل گاو زبان می باشند که در بسته بندی های کاملا بهداشتی تهیه و به مراکز فروش بزرگ و عمده فروشی ها عرضه می گردد و نه تنها به صورت بسته بندی و گرمی، فله ای و همچنین به صورت گل گاوزبان پودر شده نیز به فروش می رسد. و نام این گل های با کیفیت گل گاوزبان سوپر ممتاز است زیرا هم تازه و با کیفیت است و هم از مناطقی که بسیار مساعد جهت برداشت گلی مرغوب است توزیع می گردد و می توان با خیال راحت اقدام به خرید نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما