مرکز فروش سیاه دانه ارزان

سیاه دانه یک نوع ادویه می‌باشد که دارای طعم تلخی است و در غذاها و به خصوص ترشی ها و همچنین بعضی نان ها و کلوچه ها استفاده می‌شود.
فراورده هایی که از این محصول گرفته می‌شود مانند روغن سیاه دانه کاربرد های زیادی برای تسکین دردها دارد. این محصول به دلیل ارزش غذایی و دارویی بالایی که دارا می‌باشد بسیار پر فروش است و متقاضی فراوان دارد.
به همین دلیل مراکز زیادی می‌باشند که سیاه دانه ارزان را به صورت سیاه دانه فله به سراسر کشور عرضه می‌کنند.

مرکز فروش سیاه دانه ارزان

خواص سیاه دانه برای آسم

سیاه دانه، دانه سیاه رنگی که دارای خواص و فواید بیشماری می‌باشد که در طب اسلامی از گذشته تا به امروز جایگاه ویژه‌ای دارد. در درمان بسیاری از بیماری ها از آن استفاده می‌شود. سیاه دانه به دلیل ترکیباتی که در آن وجود دارد از بروز بسیاری از بیماری ها نیز جلوگیری می‌کند.

 

این ادویه پر کاربرد در درمان بسیاری از بیماری ها مانند سرگیجه، سردرد، سرطان ها، اسهال، فشار خون و همچنین بیماری آسم که امروزه با آلودگی های متعددی که در اطراف ما قرار دارد روز به روز بیشتر می‌شود از روغن سیاه دانه و عصاره و خود سیاه دانه برای تسکین آسم و باز کردن راه های هوایی استفاده می‌گردد.

 

سیاه دانه به دلیل داشتن خواص فراوان باعث تقویت و حفظ تعادل سیستم ایمنی بدن می‌شود و سرشار از ریز مغذی هایی می‌باشد که مانند داروهای ضد حساسیت عمل می‌نماید و بدون این که عوارضی داشته باشد باعث رفع التهابات دستگاه تنفسی می‌شود.
یک راه شناخته شده و مطرح در رفع تنگی نفس و باعث کاهش علائم آسم می‌شود. این محصول چه به صورت دم کرده در آب جوش و چه به صورت روغن آن برای درمان آسم بسیار موثر بوده و همچنین استفاده از این ادویه ارزشمند از بروز بیماری آسم نیز جلوگیری می‌نماید.

خواص سیاه دانه برای آسم

مرکز پخش سیاه دانه کیلویی

سیاه دانه در بازار فروش به صورت بسته بندی و فله عرضه می‌گردد. خرید سیاه دانه به صورت کیلویی و فله بسیار به سود خریدار می‌باشد زیرا جنس فله و کیلویی هزینه بسته بندی ندارد و به همین دلیل مبلغی به قیمت اصلی محصول اضافه نمی‌شود.
خریدار با پرداخت هزینه کمتر محصول مرغوب تری را نیز خریداری می‌کند. مراکز پخش این محصول استراتژیک این ادویه ارزشمند را به صورت کیلویی و با قیمت ارزان در اختیار خریدارن قرار می‌دهند.

 

مرکز پخش سیاه دانه کیلویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما