مرکز فروش گل گاوزبان درشت

مرکز فروش گل گاوزبان درشت، ارائه دهنده بهترین نوع گیاه گل گاوزبان در بازار داخلی است که با تاسیس فروشگاه های اینترنتی فعال و پویا، درجه یک ترین و مرغوب ترین نوع گل گاوزبان شیرین را با قیمت های به صرفه و مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد.
این محصولات از سطح کیفی بسیار خوبی برخوردارند، و در بسته بندی های استاندارد و یا به شکل عمده در معرض فروش قرار گرفته‌اند.

 

جهت کسب اطلاع از قیمت روز محصول و نحوه سفارش عمده می‌توانید از طریق راه های ارتباطی با نمایندگان مجموعه در ارتباط باشید.

مرکز فروش گل گاو زبان درشت

معرفی انواع گل گاوزبان صادراتی

اگر تصمیم به سفارش گل گاوزبان صادراتی دارید بهتر است تا مطالب این بخش را که معرفی کاملی از انواع این محصولات در بازار داخلی است به خوبی مطالعه کرده و با تنوع گل گاوزبان در بازار بیشتر آشنا شوید.
ما در دنیا انواع مختلفی از گل گاوزبان را داریم که می‌توانیم از این جهت تنوع محصولات را به دو دسته محصولات ایرانی و اروپایی تقسیم کنیم. اما این تنوع در دنیا به چه صورت است؟

 

  1. گیاه گل گاوزبان Echium Amoenum Fisch: بخش های شمالی کشور وسیع ایران همچون؛ گیلان، مینودشت، رودبار و … نمونه مناطقی هستند که این نوع گل گاوزبان در آن به راحتی پیدا می‌شود.
  2. گل گاوزبان Anchusa Italica Retz: طول عمر این گیاه به چندین سال نیز می‌رسد و اغلب رنگ گلبرگ های آن متمایل به رنگ آبی است.
  3. گل گاوزبان E.vulgare: کشورهای اروپایی و آسیایی دو منطقه‌ی تولید و رویش این نوع گل گاوزبان هستند که البته این رویش به شکل منسجمی نیست و اغلب پراکنده در این مناطق رشد می‌کند.

 

گل گاوزبان تولید شده در ایران به صورت کلی دارای ویژگی های ظاهری زیر می‌باشد:

  1. رنگی متمایل به لاجوردی
  2. تخم های حلقوی
  3. محل رشد، کوه های شهر قزوین و دامنه های کوه البرز
  4. متمایزترین ویژگی این محصولات نسبت به نوع اروپایی آن گلبرگ های درشت گل گاوزبان ایرانی می‌باشد.

معرفی انواع گل گاو زبان صادراتی

شرکت پخش گل گاوزبان درجه یک

شرکت پخش گل گاوزبان ارائه دهنده درجه یک ترین نوع گل گاوزبان برداشت شده در ایران می‌باشد که تولیدات آن بعد از بررسی های دقیق و نظارت های همه جانبه به مرحله آماده سازی برای فروش رسیده است.
تمامی این محصولات از ضمانت کیفیت برخوردار بوده و مشتریان عزیز می‌توانند بیشترین تاثیرات را بر طبق خواص آن دریافت نمایند.

 

قدرت آرامش بخشی و تاثیرات مستقیم بر سیستم اعصاب مرکزی باعث شده تا این محصولات به یکی از محبوب ترین گیاهان دارویی تبدیل گردند.
این شرکت با برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان خود شرایطی را فراهم نموده تا حضور واسطه ها و هزینه های مازاد خرید و فروش به صفر برسد و این موجب اطمینان خاطر مشتریان نیز خواهد شد.

 

شرکت پخش گل گاو زبان درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما