مرکز پخش گل گاوزبان اصل

گل گاوزبان طبیعت گرم و مرطوبی دارد و با مصرف این گیاه تاثیرات نشاط‌ آور، مقوی و آرامش‌بخشی را متوجه می‌شویم. دم‌کرده گل گاوزبان دمنوشی مفید و مناسب برای مقابله با سرماخوردگی است.
این گیاه علفی به طول ۴۰ تا ۷۰ سانتی‌متر است و به صورت خودرو نیز رویش دارد. مرکز پخش گل گاوزبان اصل آن را در کیفیت و قیمت مناسبی به شعب فروش سراسر کشور عرضه می‌کند.

 

 

مرکز پخش گل گاو زبان اصل

مشخصات کامل گل گاوزبان اصل

گل گاوزبان گیاهی دارویی و درمانی است که تمام برگ، گل و دانه آن استفاده بالایی دارد و مفید و موثر است. از دانه‌های این گیاه برای تهیه روغن استفاده می‌‌شود. طبیعت گل گاوزبان گرم و مرطوب است و این گیاه سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین های B و C، منیزیم، کلسیم، آهن و پتاسیم می‌باشد.

 

همانطور که گفتیم از دانه آن روغن تهیه می‌شود. گل و برگ آن را خشک می‌کنند و برای تهیه چای و دمنوش و عرق گل گاوزبان استفاده می‌کنند. این گیاه گیاهی علفی و یک ساله است که ارتفاع ساقه آن به ۶۰ سانتی متر می‌رسد.

 

ساقه گیاه گل گاوزبان دارای شیار و خار است و برگ های آن ساده و مخملی مانند می‌باشد. این گیاه به صورت خودرو در دامنه کوه ها می‌روید و دارای گونه های بسیاری است.
مصرف گیاه گل گاوزبان سبب رفع التهاب و ورم کلیه و درمان بیماری سرخک می‌شود. این گیاه دارای ویتامین C است به همین دلیل می‌گویند در درمان سرمازدگی و سرماخوردگی مفید می‌باشد.

 

از خواص گیاه گل گاوزبان تقویت‌کننده اعصاب و آرامش دهنده روح و روان و نشاط‌ آور و یک تصفیه کننده بی‌نظیر خون است. مصرف آن سبب عرق آوری و ادرار آوری می‌شود.
این گیاه کلیه‌ها را تقویت و شست و شو می‌کند و موجب برطرف شدن سرماخوردگی می‌شود. برای درمان جوش‌ و برفک و رفع حرارت دهان موثر است. همچنین برای سوداوی، وسواس مفید می‌باشد.

 

این گیاه دارای منیزیم بوده و ضد سرطان است و اختلال حواس را بهبود می‌بخشد. همچنین سبب نرم شدن شکم و باز کنندگی کیسه صفرا می‌شود و در درمان برونشیت و بی اختیاری دفع ادرار موثر است.

 

 

مشخصات کامل گل گاو زبان اصل

فروش عمده گل گاوزبان اعلاء

گل گاوزبان در درمان سرفه‌های مزمن، نفس تنفسی و آسم‌های خفیف موثر است. این گیاه برای بهبود وضعیت مو، ناخن و پوست نیز تاثیر فراوانی دارد.
به دلیل داشتن ویتامین سی در خود برای درمان سرما خوردگی و سرما زدگی مناسب است. فروش عمده گل گاوزبان اصل فله اعلا با قیمت مناسبی صورت می‌گیرد. عرضه گل گاوزبان اصل به شعب فروش سراسر کشور صورت می‌گیرد.

 

 

فروش عمده گل گاو زبان اعلاء

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما